Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #60  
Παλιά 05-07-06, 11:12
Το avatar του χρήστη klaz
klaz Ο χρήστης klaz δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-09-2005
Περιοχή: εις την συμπρωτευουσαν....
Μηνύματα: 3.900
Angry

και βεβαια θα συμφωνησω με τους παραπανω,αλλα ορισμενες φορες ''παιζει'' ρολο και η παιδεια -αρχες που εχει ο καθενας μας για να μπορεσει επιτελους καποια στιγμη να αλλαξει το τοπιο....θα σας πω ενα συντομο παραδειγμα....
το 1991 υπηρετησα στον ελληνικο στρατο,σαν αλεξιπτωτιστης στην αρχη,και υστερα στις ειδικες δυναμεις ,στις καταδρομες...μεχρι εδω ολα καλα...στην πορεια κληθηκαμε να φυλαξουμε τα συνορα στην οροσειρα του ΓΡΑΜΜΟΥ,απο την αθρωα ελευση παρανομων αλβανων στη χωρα μας...ζουσαμε σαν αγριμια μεσα σε σκηνες στο βουνο σε συνθηκες ανταρτοπολεμου για διαστηματα των 40 ημερων περιπου,1 μηνα στη μοναδα,και μετα ξανα πισω....το αποτελεσμα..?ειδα θηριωδιες μπροστα στα ματια μου απο συναδελφους προς τους οικονομικους αυτους μεταναστες..(εικονικες εκτελεσεις,ξυλο,κρεμαλες ,χαρακωματα με μαχαιρια,και αλλα τετοια ''ομορφα'')...ποιο ειναι λοιπον το ζουμι κυριοι..?οτι αν ορισμενοι''ανθρωποι''κρυβουν τετοια ωμοτητα μεσα τους,και την βγαζουν διασκεδαζοντας μαλιστα τις εντυπωσεις,και κατα ανθρωπινης υπαρξης ΕΝ ΚΑΙΡΩ ΕΙΡΗΝΗΣ......φανταστειτε πως θα λειτουργουσαν αν ειχαν εξουσια απεναντι σε ανυπερασπιστα ζωακια......αυτα ειχα να πω,και με το συγκεκριμενο ποστ μου δωθηκε η αφορμη να ξεστομησω γεγονοτα που τα κουβαλαω χρονια μεσα μου,και τα ειχα θαμμενα στα βαθη της ψυχης μου.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01500 seconds with 11 queries