Θέμα: Ξεκινάω!
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 04-01-17, 21:57
Το avatar του χρήστη Lth1
Lth1 Ο χρήστης Lth1 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 15-01-2015
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 2.325
Προεπιλογή

κ τακη ευχαριστω πολυ..Αν πληρωνομουν και οπως επρεπε θα ειχα φτιαξει και το θαλασσινό αλλα τεσπα...
Γιανναρε ετσι λεω και εγω για αρχη...απλα δεν θελω να βαλω ακοκα σε λειτουργια το διοξείδιο μιας και θελω να δω τι θα κανω με Diy λιπασματα...
Κανονισα με φιλους για ομαδικη για θειικό καλιο και τωρα λογικα θελω τα υπολοιπα απο σωκρατους...
Στικακια πηρα απο λερου...2.6€ το πακετο...
Αυτα

Στάλθηκε από το ALE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
-------------------------
Μιας και με τους θερμαντηρες δεν τα παω και πολυ καλα..θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει καποιο θεμα να ακουμπαει ο θερμαντηρας πανω στα υλικα φιλτρανσης...
Να λιωσουν κτλ κτλ?Σκεφτομουν μηπως και βαλω το θερμαντικο σωμα μεσα στο σαμπακι...θα δειξει βεβαια..
Επισης το καπακι ειναι ολιγον εως παρα πολυ αβολο(συνήθισα απο το μεγαλο που εχει απλα να ειναι καλα ο Κ.τακης που μου το επισήμανε τοτενες...)και τωρα με το εργοστασιακο τα βρηκα σκουρα...
Οποτε με βλεπω για εξοδα αν οχι τωρα πιο μετα...μηπως για καπακι απο κοντρα πλακε παλι με την κλασικη μεθοδο,συντηριτικο βερνικι εσωτερικα και εξωτερικα +βαψιμο..
Θα παω να παρω καμια ενδεικτική τιμη για τετοιες διαστασεις...
__________________

---------------------

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lth1 : 04-01-17 στις 21:57 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01418 seconds with 11 queries