Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #24  
Παλιά 01-05-07, 22:33
Το avatar του χρήστη pani
pani Ο χρήστης pani δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 04-10-2003
Περιοχή: Κύπρος (Λευκωσία)
Μηνύματα: 599
Προεπιλογή

Φίλοι μου σήμερα έμαθα κάτι που δεν ήξερα εδώ και εναμιση χρόνο που έχω το ηλεκτρόδιο στο ενυδρείο μου ..... σήμερα λοιπόν έμαθα ότι κάθε φορά που κανω καλημπάρισμα πρέπει να πετάω το υγρό..... λεπτομέρεια;;;;;; όχι ........ και όμως δεν το ήξερα........ σαν και μένα θα υπάρχουν και άλλοι φαντάζομαι......... μικρές αλλά πολύ βασικές λεπτομέρειες για μας τους αρχάριους..........
αρα λοιπόν φίλοι μου αξίζει να καταγράψουμε εν συντομία μερικά βασικά πράγματα που ίσως για τους έμπειρους να είναι απλή συνήθεια για τον απειρο και αρχάριο όμως;
Βοηθάτε λοιπόν να μαζευτούν σε ένα χώρο βασικά στοιχεία για όλα όσα αφορούν τα ενυδρεία, τα φυτά και τα ψαράκια μας. Με αυτό τον τρόπο θα εξοικονομηθεί χρόνος και χώρος για πολλά μηνύματα που μιλάνε για το ίδιο πράγμα. Μήν ξεχνάτε ότι κάποιος αρχάριος που κάνει την είσοδο του στο φόρουμ δεν ξερει και καλά καλά πως να βρεί αυτό που ζητάει και η μόνη του διεξοδος για το πρόβλημα του ειναι μετά την γενική αναζήτηση να γράψει μήνυμα και να περιμένει απαντήσεις και λύσεις.
__________________
Η πολλή αγάπη ανοίγει πόρτες, γκρεμίζει τοίχους και κτίζει γέφυρες πάνω απο τη θάλασσα.
----------------------------


Το ενυδρείο μου σήμερα
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01410 seconds with 11 queries