Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #63  
Παλιά 04-02-14, 16:41
bilaras7 Ο χρήστης bilaras7 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 05-11-2013
Περιοχή: αθηνα
Μηνύματα: 197
Προεπιλογή

οι 2-3 πετρες οι απο κατω ειναι θαμμενες μεχρι κατω οι μυτες τους ομως ο μακροστενο μερος οχι με τη μεγαλη επιφανεια τους..γτ δε πρεπει να ειναι?
ισα ισα δε κραταει ετσι απο κατω χαλικι να μαζευει βρωμια και να τη κραταει εκει ετσι δεν ειναι?
και λεω δε γινεται γιατι ετσι οπως τις εχω στερεωσει τωρα πρεπει να αλλαξει ολο να τα βγαλω να τα ξεθαψω θα ξαναγινει το νερο μανταρα..τοσο ασχημο ειναι και ετσι φυσικο δε φαινεται?
μοσ θα βαλω στην μπροστινη μερια τουξυλου και στα κλαδια πισω η βαση ειναι πολυ λεπτη δεν ειναι κουτσουρι ετσι και αλλιως..και στην πετρα αυτην αριστερα που αφαιρειτε ευκολα και θα πρασινισει ολο ετσι οπως το σκεφτομαι
-------------------------
μειωσα τη τροφη απο 60-70στικακια που χα βαλει χθες και εβαλα καμια 40αρια επειδη μου πες σταδιακα..εκανα την αλλαγη που προετοιμασα απο χθες 10 λιτρα...και τωρα ετοιμασα τη μεγαλη αλλαγη πανω απο 25 λιτρα γυρω στα 30...εκανα ενα πειραμα και μετρησα και με τα στικ νιτρικα και εδιχνε μονο 10 οτι εχω !!!!και εχω πανω απο 25-30(πριν την αλλαγη ολα αυτα)
τη παρακσευη λογικα θα μαι ετοιμος για ψαρια..εγω σκεφτομαι να παρω γυρω στα 8-10 CPD's αναλογα τη τιμη που θα μου κανει..αυτα θα τα βαλω ολα μαζι για αρχη μεσα etsi?

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη bilaras7 : 04-02-14 στις 16:41 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01407 seconds with 11 queries