Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 27-06-09, 16:10
Το avatar του χρήστη nikman
nikman Ο χρήστης nikman δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 03-05-2006
Περιοχή: Χανιά
Μηνύματα: 1.009
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην nikman Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην nikman
Προεπιλογή

Παιδιά αν πιστεύετε ότι έριξα το επίπεδο του GAB σας ζητώ ειλικρινά συγγνώμη, δε ήταν αυτή η πρόθεση μου, όπως και δεν έχω πρόθεση να έρθω σε αντιπαράθεση με άτομα που εκτιμώ επειδή κάποιος γράφει σωρηδόν ανακρίβειες .
Αγαπητέ netblues δεν με πνίγει τίποτα, κανένα δίκιο, καμιά μισαλλοδοξία καμιά ματαιοδοξία, το αντίθετα μάλιστα σπάω μεγάλη πλάκα με τα γραφόμενα του φίλου sifnos και δεν θα ξαναγράψω τίποτα σε προσωπικό επίπεδο γιατί το φαινόμενο sifnos δεν με απασχολεί. Όπως είπα τη πληροφορία μπορεί να τη βρει και να τη διασταυρώσει κάποιος εύκολα σήμερα.
Φίλε madfdg την διαδικασία αναφοράς που λες δεν τη γνωρίζω. Ότι έγραψα το έγραψα σκεπτόμενος τους νέους χρήστες του gab και αρχάριους στο κόσμο του θαλασσινού που ψάχνουν τα πρώτα βήματα για να ξεκινήσουν ένα θαλασσινό ενυδρείο και πέφτουν πάνω στον sifnos που έχει ανεβάσει , με το ένα και με το άλλο, τον αριθμό των μηνυμάτων του λες και φανερώνει κάτι αυτό το νούμερο.
Θα ήθελα να σε ρωτήσω netblues τι σημαίνει τεκμηρίωση για σένα. Δηλαδή αν ένας που γράφει στο RC ή οπουδήποτε αλλού βγει και πει ότι ξέρεις εγώ στο ενυδρείο μου που είναι 1000 λίτρα δεν έχω skimmer, δεν έχω φίλτρα, δεν έχω μεγάλη κυκλοφορία, για φωτισμό έχω λάμπες Τ8 μισό βατ το λίτρο, δεν κάνω αλλαγές νερού, έχω λιγότερο από 10% βράχο και δείτε πόσο καλά πάνε τα sps… Αποτελεί τεκμηρίωση αυτό; Αλλά κι ακόμα αν αυτό αποτελεί τεκμηρίωση , θα πρέπει να το προτείνομε σαν πρώτη και μοναδική λύση σε αρχάριους, εκμεταλλευόμενοι την πιθανή άγνοια τους
Την στιγμή που εμείς έχουμε ακολουθήσει αυστηρά τη πεπατημένη;
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01754 seconds with 11 queries