Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 31-12-13, 20:30
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

μελετη δεν εχω δει ποτε και δεν ξερω κατα ποσο οι εταιριες θα πληρωνανε για μια τετοια μελετη.ισως να κερδιζανε απο αυτο,ισως οχι.

τα πελετς αποτι εχω διαβασει διατηρουνται περισσοτερο καιρο γιατι ο βαθμος αλλοιωσης ειναι διαφορετικος εσωτερικα αποτι εξωτερικα.(πιο αργος)
αλλα αυτο δε σημαινει οτι δεν θελουνε αντικατασταση ποτε.

και η αεροστεγης συσκευασια σιγουρα βοηθαει.

αλλα οπως και ναχει δεν χρειαζομαι καποια μελετη για να μου αποδειξει το αυτονοητο.αν και θα τη διαβαζα ευχαριστως αν υπαρχει

αλλοι λενε πως τα Flakes χανουν πολυ απτη διατροφικη τους αξια ακομα και σε ενα μηνα.

οποτε δεν θεωρω το 3μηνο υπερβολικο,σε καμια περιπτωση.

ενα ενδιαφερον καπως σχετικο αρθρο ειναι εδω http://www.tfhmagazine.com/details/a...gmentation.htm
αν και μιλαει για τις τροφες που βοηθανε στο χρωματισμο...
αλλα καποια πραγματα ισχυουνε γενικως.

"LaCorte says the key is not just feeding live foods, but feeding a wide variety of them, including daphnia, like those from his backyard pond built specially in order to cultivate them. That can be supplemented by many kinds of shrimp: newly hatched brine shrimp, mysis shrimp, even cocktail shrimp. “When I go to a Chinese restaurant, I take a bag home, not for me but for them,” LaCorte said with a chuckle, gesturing at his fish."


εχει κιαλλα σχετικα αρθρα το tfh αλλα δεν εχω συνδρομη δυστυχως
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,31457 seconds with 11 queries