Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #90  
Παλιά 14-08-09, 00:09
Andros Ο χρήστης Andros δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 07-04-2007
Περιοχή: Tseri, Nicosia
Μηνύματα: 1.228
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Andros
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dragonld Εμφάνιση μηνυμάτων
2 καλα φιλτρα για λιμνη δεν θα μπορουσανε να κανουν δουλεια;
Γιατι να μην κανουν????
Απλα σκεψου μετα απο ολα οσα σου εχουν πει τα παιδια αν αξιζει τον κοπο......φυσικα....εσυ αποφασιζεις, θεμα δικο σου.


Ξανασκεψου το ομως............
-------------------------
Και για να μην παρεξηγηθω δεν ξερω ποσο πορωμενος εισαι για τα συγκεκριμενα ψαρια αυτα τα ψαρια οπως σου εχουν πει και τα παιδια χρειαζονται τεραστιων διαστασεων ενυδρεια και για τα εν λογω ενυδρεια θελεις και δυνατα συστηματα φιλτρανσης που για να το πετυχεις αυτο πρεπει να βαλεις βαθια το χερι στην τσεπη.
Εισαι διαθετημενος να βαλεις βαθια το χερι στην τσεπη?? Γιατι αφου θελεις οπως λες το καλο των ψαριων οφειλεις να το βαλεις.
Και εγω αγαπητε μου φιλε ειμαι πορωμενος με τις λιμνες θα μπορουσα με το συγκεκριμενο φιλτρο πιεσεως που εχω αυτη τη στιγμη να αφησω την λιμνη να δουλευει μονο με αυτο αφου μεχρι στιγμης καλα τα παει. Ομως για το καλο των ψαριων, αφου στο τελος της ημερας αυτος ειναι ο σκοπος βαζω το χερι βαθια στην τσεπη και βαζω και δευτερο φιλτρο. Τι θελω να πω?? Αν και ειμαι εναντιον σε αυτο που πας να κανεις τουλαχιστον οφειλεις να βαλεις το χερι........βαθια στην τσεπη.
__________________
MY POND

ΕΝΑΣ ΑΝΟΗΤΟΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΟΥ...ΕΝΑΣ ΣΟΦΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Andros : 14-08-09 στις 00:09 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01434 seconds with 11 queries