Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #161  
Παλιά 03-03-10, 12:59
Το avatar του χρήστη azores
azores Ο χρήστης azores δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 29-04-2005
Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Μηνύματα: 118
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από george Εμφάνιση μηνυμάτων
Aν θέλετε να ακούσετε την παραφιλολογία και τα κουτσομπολιά είναι δικαίωμα σας.

Αν θέλετε την επίσημη θέση του ΠΣΦΕ μέσα από τα γραφόμενα μου ως george και ως μέλος του ΔΣ του ΠΣΦΕ, αυτή είναι η παρακάτω.

"Είχα προσωπικά την ευθύνη, μαζί με τον mikenuke, της οργάνωσης της κοπής της πίτας για την Θεσσαλονίκη. Την προηγούμενη εβδομάδα έπρεπε να παρευρευθώ στην κοπή των Αθηνών (κουβαλώντας μάλιστα και με το αυτοκίνητο μου δώρα από την Αθήνα για την εκδήλωση της Θεσ/νίκης).
Τώρα το γιατί το έκανα πληρώνοντας από την τσέπη μου όλα τα έξοδα (βενζίνες κλπ) αυτό είναι ίσως γιατί είμαι φιλότιμος και τιμώ υπεύθυνα την θέση που μου έδωσαν όσοι με ψήφισαν για το ΔΣ του ΠΣΦΕ.

Την ερχόμενη Κυριακή 7/3 δεν θα μπορούσε να γίνει η κοπή της πίτας στην Θεσ/νίκη δίοτι από εχθές 1/3 μέχρι και την Δευτέρα 8/3 βρίσκομαι στην Αθήνα για επαγγελματικούς λόγους (έκθεση CLIMATHERM).

Άρα η ΜΟΝΗ ελεύθερη ημερομηνία έτσι ώστε να παρευρίσκομαι και εγώ ήταν η 28/2.

Αυτά ως προς την ημερομηνία.

Σχετικά με τα email που στάλθηκαν για τους "χορηγούς" στείλαμε και σε εσένα Κωστή και μόλις μπορέσω να βρω τα στοιχεία θα τα αναρτήσω.

Αλλά να σταθώ σε κάτι άλλο που ειπώθηκε εδώ. Ο ΠΣΦΕ δεν πρέπει να "ψάχνει" χορηγούς.
Αν κάποιος θέλει να προσφέρει και να διαφημιστεί γνωρίζει καλά που θα μας βρει. "
Καλημέρα Γιώργο.

Έχεις π.μ.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bokostas Εμφάνιση μηνυμάτων
Κωστή θα σε παρακαλούσα κατ' αρχάς να με αποκαλείς Κώστα, όπως κι εγώ σε αποκαλώ Κωστή και όχι "πετσοπά" ή "έμπορο" ή "καταστηματάρχη".
Νομίζω ότι είναι καλύτερα να χρησιμοποιούμε τα μικρά μας ονόματα, και όχι τις επαγγελματικές μας ιδιότητες και μάλιστα με ειρωνικό τρόπο.

Δεν με πείθεις ότι δεν ήξερες για την εκδήλωση, γιατί εγώ κι εσύ γνωρίζουμε ότι ήσουν χορηγός-δωροθέτης και με άλλο τρόπο-κανάλι.
Εάν επιμένεις ότι δεν ενημερώθηκες έγκαιρα, δεν έχεις παρά να το λύσεις με τους υπεύθυνους (Γιώργο-Μιχάλη) που είχαν την ευθύνη της
όλης διοργάνωσης και μας είπαν ότι ειδοποίησαν τα μαγαζιά με e-mail, εκτός κι αν εννοείς ότι σκόπιμα και ηθελημένα σε εξαίρεσαν.
Και σε τέτοια περίπτωση, καλό θα ήταν να ενημερωθούμε κι εμείς για τους λόγους, για να μη δημιουργούνται λανθασμένες εντυπώσεις.

Θα χαρώ να σε δω την Κυριακή και να τα πούμε από κοντά, όπως θα ήθελα να μου πεις και γιατί δεν έγινε η κοπή την ίδια Κυριακή με την επόμενη
συνάντηση, αφού το γνωρίζεις, γιατί είναι και δικιά μου απορία και αν και ρώτησα, απάντηση δεν πήρα, ή τουλάχιστον δεν πείστηκα.
Καλημέρα κι από εμένα.
Έγινε Κώστα.

Δεν προσπαθώ να πείσω κανέναν.

Ήταν να παρευρεθώ..

Να με συγχωρήσεις για την έκφραση, απλά δεν έκατσε.

Και την Κυριακή θα έρθω για καφέ και όχι για
__________________
web mail : azores78@gmail.com

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη azores : 03-03-10 στις 12:59 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01747 seconds with 11 queries