Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #2  
Παλιά 30-12-08, 11:14
Το avatar του χρήστη Hary
Hary Ο χρήστης Hary δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 11-09-2008
Περιοχή: Κόρινθος (Βραχάτι)
Μηνύματα: 103
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Hary
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Blitzball Εμφάνιση μηνυμάτων
ΕΙχα κανει δωρο στην κοπελα μου ενα σκιουρακι,καταπληκτικο ζωηρο απολα.αλλα επειδη εφυγε 8 μερες εξωτερικο το πηρα εγω.σημερα τελευταια μερα εκανε ενα περιεργο θορυβο και σκεφτειτε για να καταλαβω απο που προερχοταν γκρεμισα ολο το σπιτι γιατι νομιζα οτι ειχε μπει κανα πουλακι μεσα.

Σημερα λοιπον πρωτη φορα τοσους μηνες που το εχει η κοπελα μου εκανε τετοιο θορυβο.το ειχε εξημερωσει αρκετα αφου να δειτε,εβαζε το χερι της μεσα με φαγητο στην παλαμη και ανεβαινε στην παλαμη της και ετρωγε απο εκει.

υπαρχει περιπτωση να ειναι κλαμα αυτος ο θορυβος?καποιος που ειχε σκιουρακι μηπως γνωριζει τπτ σε περιπτωση που ειχε αντιμετωπισει το ιδιο?μηπως ειναι λοξυγκας 'η ροχαλητο?
πλιζ βοηθειστε γιατι ανησυχω πολυ.

μολις μου ειπε η κοπελα μου οτι το κανει μονο οταν κοιμαται,'η τουλαχιστον ετσι παρατηρησε.
Όταν έμενα αγγλία είχαμε πολλά σκιουράκια στο σπίτι μιας και ήταν έξω από την πόλη και ήταν πολύ εξοχικά!! Μάλιστα είχα περάσει βδομάδες προσπαθόντας να κάνω ένα σκιουράκι να φάει φυστίκι μέσα από το χέρι μου!!! μετά από καιρό έμπαινε μέσα στο σπίτι και απαιτούσε το φυστίκι ανεβαίνοντας στο πάγκο της κουζίνας και κάνοντας διάφορους θορύβους!! γένικά κάνανε διάφορους θορύβους άλλοτε σαν κλάμα αλλοτε σαν "τσιρίδα" αλλά τον θόρυβο που περιγράφεις αν δεν τον ακούσω δεν μπορώ να σου πω αν το ειχα ακούσει τότε!! Πάντως είναι πολύ χαριτομένα και υπερκινητικά!! απο που το πήρες?
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01507 seconds with 11 queries