Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #25  
Παλιά 29-04-04, 13:33
nhreas Ο χρήστης nhreas δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 23-06-2003
Περιοχή: veria
Μηνύματα: 219
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην nhreas Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην nhreas
Προεπιλογή

για μενα το aquarium ειναι τροπος ζωης ,ειναι καθημερινοτητα δεν μπορω να ζησω χωρις αυτο.το λαθος μου ειναι που δεν εκανα ενα fishroom και σκορπισα ενυδρεια σε ολο το σπιτι.δυο στο σαλονι και ενα στην κουζινα.το καλο ειναι πως μπορω ετσι και τα βλεπω συνεχεια. ενω σε αντιθεση με ενα fishroom θα χρειαζοταν να μεταφερω υπολογιστη και αλλα προσωπικα για να ειμαι συνεχεια εκει!!!εχω και δυο ανενεργα ενυδρεια θα δω τι θα τα κανω εν καιρο.το προβλημα ειναι οπως λεει η μανα μου "ποια θα σε παρει εσενα ,ποια θα ερθει να μεινει εδω μαζι σου ετσι που γεμισες το σπιτι σου ολο ενυδρεια .το ξερεις πως θα πρεπει να τα βγαλεις ".η απαντηση μου ειναι φυσικα αποκλειετε.δηλ.εχουμε ακομα ενα ελατωμμα συν τα αλλα τα ενυδρεια.το ονειρο μου ειναι εαν αξιωθω ποτε μου να κανω ενα σπιτι οπου η σοφιτα η το υπογειο να γινει ενα τεραστιο fishroom!!για να μην ενοχλω τους μελλων συγκατοικους μου η να βρω καποιον με την ιδια τρελα!!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01412 seconds with 11 queries