Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 03-10-05, 00:43
Το avatar του χρήστη crazyio
crazyio Ο χρήστης crazyio δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Περιοχή: Χαλκίδα
Μηνύματα: 1.955
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην crazyio
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Maverick
Ευχαριστώ για την απάντηση! Το viacal και τα άλλα παρόμοια προιόντα κατά των αλάτων είναι χειρότερα από το υδροχλωρικό οξύ?
δεν νομίζω πως υπάρχει κάτι πιο "καυστικό" απο το υδροχλωρικό οξύ ....
εγώ που προσπάθησα με το viacal δεν έμεινα και τόσο ευχαριστημένος καθώς άλατα απο νερό που είχε μείνει στο τζάμι (βέβαια είχε μείνει έτσι για 3 χρόνια... αλλά άλατα ήταν ... τες πα) δεν φυγανε .. ούτε με ξύδι που προσπάθησα ...
με υδροχλωρικό οξύ προσωπικά δεν προσπάθησα γιατι το ενυδρίο θα παραμέινει σε αχρηστεία δεν ξέρω και εγώ πόσο ακόμα ... οπώτε αποφάσισα να κάνω καλό καθαρισμό όταν με το καλό βρεθώ σε φάση να το στήσω ...
πάντος Ο,ΤΙ και να χρησημοποιήσεις εκτός απο το νεράκι του Θεού φρόντησε να το ξεπλύνεις ΤΕΛΕΙΑ με άφθονο νερό ......

(εγώ το είχα βγάλει στο μπαλκόνι και τό είχα πλακώσει με πιεστικό μηχάνημα με λίιιιιιτρα νρεού για να καθαρίσει απο τα απορυπαντικά)
ΠΡΟΣΕΧΕ !!!!! αν χρησημοποιήσεις σφουγγάρι για να το τρίψεις ΜΗΝ πιέζεις πολύ την "άγρια" πλευρά του σφουγγαριού στο κρύσταλο γιατι θα το χαράξεις ... τουλάχιστον εγώ την πάτησα σε αυτό το θεμα ....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01426 seconds with 11 queries