Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #22  
Παλιά 09-02-09, 14:10
Το avatar του χρήστη klaz
klaz Ο χρήστης klaz δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-09-2005
Περιοχή: εις την συμπρωτευουσαν....
Μηνύματα: 3.900
Προεπιλογή πολυ ωραιο παζαρι...για ποια εκθεση μιλαμε τωρα....

δυστυχως φετος η εκθεση εδειξε να εχει φθινουσα πορεια.
το γεγονος οτι οι μεγαλες εταιρεις του χωρου σνομπαραν την εκθεση,εχει να κανει με αυτους τους ''ανεγκεφαλους''επαγγελματιες στους οποιους εχετε ηδη αναφερθει(κακιστες πωλησεις λιανικης μονομαχων κλπ).σε οσες εκθεσεις γνωριζω,γινονται για χοντρικη,και την τελευταια μερα μπορουνε να πουλησουν και λιανικη.εδω εγινε το αντιθετο...
δεν μπορει να ερχεσαι σε ενα πετ φεστιβαλ για να δεις απο κοντα τα ζωακια και γενικα το μελλον στο χομπι σου,και παραλληλα να βλεπεις διπλα σου τζακια !!!!! καμιναδες,ξηρους καρπους και ασημενια κοσμηματα.....
εγω προσωπικα επισκεφτηκα την εκθεση παρασκευη πρωι,και μετα απο 15 λεπτα εφυγα αρων-αρων πολυ απογοητευμενος.
οσο για τα ενυδρεια του συλλογου προσεγμενα οπως παντα αλλωστε,με μεγαλο θετικο τα +- ενυδρειακια,αλλα με μεγαλο αρνητικο κατα τη γνωμη μου τα τεραστια κοι του κυρ μιχαλη,τα οποια παλευανε να γυρισουν μεσα σε τοσο μικρο ενυδρειο,χωρις να μιλαμε για το κατακιτρινο νερο απο την αμμωνια.δεν ξερω με τι σκεπτικο και ποιανου η ιδεα ηταν ,παντως προσωπικα δεν μου αρεσε καθολου,και χαλουσαν και την πολυ ωραια αισθητικη αποψη των υπολοιπων ενυδρειων.
κατα τα αλλα και κοσμακης περασε,και νομιζω οτι η εκθεση τουλαχιστον για το συλλογο πηγε καλα.
για τους επαγγελματιες δεν το συζηταω.ισως ηδη σκεφτονται σοβαρα το να μην παρουν μερος στην επομενη....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01436 seconds with 11 queries