Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #47  
Παλιά 03-10-05, 19:39
Το avatar του χρήστη CASPER
CASPER Ο χρήστης CASPER δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 16-09-2005
Περιοχή: ΑΛΙΜΟΣ
Μηνύματα: 679
Lightbulb

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από netblues
και προσπαθεις να το συγκρινεις με τα ppm που μετραει το hanna...
Τώρα τη hanna τί μου την ανέφερες και μου πληγώνεις τον εσωτερικό μου κόσμο???????????????
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από netblues
Αμα δεν κανεις αλλαγες πως θα πεσουν τα νιτρικά?
Εννοείται ότι δεν περιμένω να πέσουν ως δια μαγείας!!! Απλά περιμένω να τελειώσω επιτέλους με το ΙΚ και να πλακωθώ στις αλλαγές.
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από netblues
Πολυ φοβαμαι οτι δεν θα αποφυγεις το νεο κυκλο...
Η ακομα καλυτερα να το πας με αλατι και αλλαγες στη συνεχεια.
Υπομονη μεχρι την Τεταρτη.
Μάλλον σκέφτομαι να συνεχίσω με το φάρμακο,μιά και το έχω, για κανέναν άλλο λόγο από το ότι όπως είπα, το κουσούρι μου (ένα από όλα δηλαδή) είναι η αναβολή στην αναβολή σε κάτι που δεν έχω ξανακάνει στο ενυδρείο. Βέβαια, όποια φορά και να αποφασίσω να το κάνω, η πρώτη θα είναι, αλλά..... (αχρείαστο να είναι δηλαδή!!!)
Οταν λές "...αλλαγές στη συνέχεια" εννοείς να μην αλλάξω νερό την Τετάρτη? Λες να κάνω μετά τον δεύτερο κύκλο???

Κάτι που δε σκέφτηκα να ρωτήσω... Τα φίλτρα δουλεύουν και τα δύο. Πρέπει για κάποιο λόγο να αφήσω μόνο το ένα κατά τη θεραπεία ή δεν έχει σημασία? (Ανθρακα βέβαια δεν έχει κανένα)

Αν δώ ότι τα στίγματα έφυγαν, να σταματήσω τη χορήγηση σε όποια μέρα και να είναι ή να τελειώσω τον κύκλο?

Υ.Γ. Ετσι για την ιστορία, το χνούδι εξαφανίστηκε τελείως. Τώρα έχει τα στιγματάκια. (λίγα βέβαια, αλλά έχει...για λίγο καιρό ακόμα ευελπιστώ!!!)
__________________
Μαριλένα
το καμάρι μου
....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01613 seconds with 11 queries