Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #54  
Παλιά 01-05-06, 18:19
andreasp Ο χρήστης andreasp δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-10-2005
Περιοχή: ATHENS
Μηνύματα: 539
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Juan
Το για το πόσα ‘σωστά κλικς’ απάντησαν, δεν τους ενδιαφέρει. Για αυτό και βλέπεις αμέτρητα posts χωρίς πληροφορίες, ο πρώτος απαντάει και μετά υπάρχουν 8 απαντήσεις τύπου «και εγώ έτσι λέω» «μπράβο τάδε που το λές»»ευχαριστώ και εσένα μπράβο»…..και τέτοια. Αντί να δοθεί μια πλήρης απάντηση δίνονται 2 μισές.
Ετσι οπως το λες, εννοεις οτι απο εδω ειναι οι γνωστες και οι εξυπνοι χρηστες και απο εκει ειναι οι ηλιθιοι!
Δεν εχω γνωση ακριβως για ποιον λογο η Διοικηση του GAB τα εχει σπασει με τους αντιστοιχους του ********, αλλα το θεωρω τουλαχιστον προσβλητικο να λεγετε κατι τετοιο για ολους τους χρηστες.
Οι καμια 1000αρα απο εδω και αλλοι τοσοι απο εκει, ειναι απλοι χρηστες - χομπιστες που ουδεμια σχεση εχουν με την Διοικηση και ουτε τους ενδιαφερει ειλικρινα τι προβληματα και προστριβες εχουν μεταξυ τους.
Περα απο αυτο, προσωπικα μου φαινεται γελοιο 10 ανθρωποι να τσακωνονται για το ποιος" διοικει" το καλυτερο forum. Προσωπικα τσακωνομουν για τετοια θεματα οταν ημουν 15 χρονων, και εμπαινα στην Gate/Acrobase BBS, και τσακωνομασταν με τους αντιστοιχους της Forum.
Ολοι χομπιστες ειμαστε, εχουμε βρει εναν τροπο επικοινωνιας με θεμα πανω στο χομπι μας, και ολες αυτες οι προστριβες ΜΟΝΟ κακο κανουν! είτε στο χόμπι , είτε στην εικονα των Διοικουντων και απο τις δυο μεριες.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη andreasp : 01-05-06 στις 18:21
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02649 seconds with 11 queries