Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #41  
Παλιά 30-04-06, 21:31
Tolis Ο χρήστης Tolis δεν είναι συνδεδεμένος
Δικτάτωρ
 
Εγγραφή: 29-11-2002
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 5.612
Προεπιλογή

Δοθηκε και μια ..."εξηγηση" για τα τελευταια τεκταινομενα, που ομολογω οτι αν ο εξηγων θεωρει οτι τα γραφομενα του ειναι για καλο (τους), επιβεβαιωνει απλως την νιρβανα στην οποια εχουν πεσει...
Για να μην κουραζω: O άλλος φίλος του ιδιοκτήτη (πρώην μέλος ΔΣ), καλά εκανε και διεψευσε οτι ακουσε για επανενωση, μιας και ουτε μεταξυ μας προσωπικα, ουτε σε παρεα, ουτε σε κανενα ΔΣ η αλλο οργανο του Συλλογου αναφερθηκε ποτε κατι τετοιο.
Για την ιστορια, αρχες Μαρτιου, αυτοι που "10 μηνες δεν μιλαγανε", μπηκαν στο φορουμ του Συλλογου, αλλαξανε τις υπογραφες τους παρ'οτι διαγραμμενοι μετα απο αιτημα τους απο τον Συλλογο απο τις γιορτες, (ενα τεχνικο λαθος του φορουμ τους εδινε αυτη τη δυνατοτητα), διαφημιζοντας το πορταλ τους και βαζοντας σχολια του τυπου "Για οποιον τολμα". Στην αντιδραση που επακολουθησε (τηλεφωνα μεταξυ webmasters κλπ), εγω ανεφερα οτι με τετοιες προκλητικες κινησεις τους, κοβουν δια παντος τις οποιες μελλοντικες δυνατοτητες επανενωσης.
Αν ειναι 1000% σιγουρος ο κος Πατουνας οτι σκεφτομουν προσπαθεια επανενωσης, τοτε τοσο το χειροτερο γιαυτον αν το πιστευει, μιας και οι αντιδρασεις τους τον επομενο καιρο ηταν σε συναντησεις (σε μαγαζια) μελων μας με ιδιοκτητες της απο κει πλευρας, να ακουστουν χαριτωμενα οπως "σε λιγο καιρο θα μας κανετε π**ες για να ξαναρθουμε", "μαθαμε οτι θελετε επανενωση και θα παρετε τα *** μας" και άλλα σοφα. Να ξαναπω για αλαζονεια και επαρση, η να το σταματησω?

Οσο για το email validation, λεγοντας οτι "Το ******** είναι το ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ φόρουμ πόρταλ που έχει ενεργοποιήσει το "e-mail validation" για εγγραφή μελών" απλα και καθαρα ψευδονται. Το GAB εχει email validation απο τοτε που φτιαχτηκε, και δεν το λεω ως κανενα ευσημο, σχεδον ολα τα ελληνικα fora που εχω δει κι εχω γραφτει, το εχουν.
Και κανουν ακομα μια φορα την γνωστη αδεια φιγουρα, και την κανουν μετα απο ...1200 "μελη", εκ των οποιων τα 800 ειναι με μηδεν ποστ....

Δεν περιγραφω άλλο κι εγω...ετσι κι αλλιως, αλλου μιλανε οι μεν, αλλου οι δε...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01654 seconds with 11 queries