Θέμα: Βοήθεια!!!!
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 17-08-11, 20:04
stellabetta Ο χρήστης stellabetta δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 17-08-2011
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 5
Προεπιλογή

Δεν έχω ιδέα τι είναι!κ δεν μπορώ να βγάλω καλή φωτογραφία. Ομολογώ όμως πως δε θέλω να το δώσω, μόνο αν βασανίζονται κ τα δύο, κ δεν ξέρω αν θα το πάρει κ το μαγαζί πίσω.
Δυστυχώς η μεταφορά δεν έγινε με όση χάρη περιέγραψες, έβαλα 2 τρίτα του μπωλ φρέσκο νερό κ το ένα τρίτο από το παλιό, αλλά τώρα είναι κ πάλι μέσα στο ενυδρείο, με 2/3 καθαρό νερό κ 1/3 παλιό, το φίλτρο δεν το πείραξα, αλλά καθάρισα κ το ξύλο κ ό,τι άλλα αντικείμενα έχω μέσα. πολύ φοβάμαι ότι δεν το βοήθησα πάρα πολύ αν κ όση ώρα ήταν στο μπωλ άρχισε να κινείται λίγο παραπάνω από ότι όταν ήταν στο ενυδρείο. τώρα είναι κ πάλι στην επιφάνεια του νερού, όρθιο. κ μάλλον εγώ είμαι τύραννος που το μόνο που καταφέρνω είναι να τα βασανίζω κ τα δύο ψαράκια μου πολύ! αυτό που σκοπεύω να κάνω είναι να προσευχηθώ κ να δω πώς θα μας βρει το πρωί.
έχω πάρα πολύ άγχος κ τα έχω εντελώς χαμένα γιατί μου λέτε όλοι πράγματα που δε γνώριζα κ τώρα μου φαίνονται πάρα πολλά. εγώ μόνο το μονομάχο είχα σκοπό να κρατήσω, με τον καλύτερο τρόπο που μπορούσα, χωρίς όμως να το πάρω σοβαρά κ να το ζευγαρώσω, ή να προσθέσω κ άλλα είδη. το άλλο ψαράκι μου είπαν στο μαγαζί ότι ήταν αναγκαίο γι αυτό κ το αγόρασα. εύχομαι να ήξερα ήδη όλα αυτά τα πράγματα για να μην ερχόταν σε αυτή την άσχημη θέση ούτε εγώ, ούτε κανένα από τα ψαράκια μου κ να είχαν καλύτερη τύχη με κάποιον πιο ικανό.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01412 seconds with 11 queries