Θέμα: My little Malawi
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #50  
Παλιά 22-10-16, 10:30
KostasGR Ο χρήστης KostasGR δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 18-10-2016
Περιοχή: Χαΐδάρι
Μηνύματα: 783
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από apostolouap Εμφάνιση μηνυμάτων
Για τις φωτό θα συμφωνησω με τον κλεοβουλο. Ποτέ δεν ξέρεις πως μπορούν να χρησιμοποιηθούν. Κωστα μήπως πρέπει να μετακινήσεις λίγο το ηχείο που έχεις δίπλα στο ενυδρείο? Φοβάμαι πως θα μεταφέρει δονήσεις στο ενυδρείο και θα στρεσαρει τα ζωντανά.
Φιλικά
Έγινε Sensor το πρόσωπο της μικρής, έχετε δίκαιο.

Το ηχείο αυτό είναι μόνο για υψηλές συχνότητες, όχι για χαμηλές, παρόλα αυτά συμφωνώ μαζί σου και όταν παίζει μουσική θα τραβιέται λίγο πιο πέρα.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από platy Εμφάνιση μηνυμάτων
Ωραία η λεντοταινιααλλα από τις αποχρώσεις μόνο το μπλε και το γαλάζιο είναι καλά (όπως και στο moonlight που χρησιμοποιουν στα ενυδρεία.) όλα τα άλλα πιστεύω θα στρεσσαρουν τα ψάρια ειδικά με ρυθμό ντίσκο! Κράτα το μέσα αλλιώς βάλτο πίσω από το έπιπλο για εφέ!

Στάλθηκε από το ZTE Blade A450 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Καλά εννοείται ότι δεν θα παίζει σε strobo, τι το κάναμε, disco;

Κι εγώ αυτά τα χρώματα που αναφέρεις έχω σκοπό να χρησιμοποιήσω και μάλιστα στην χαμηλότερη ένταση, νομίζω θα κάνει μια χαρά τη δουλειά μου.

Λοιπόν σήμερα πρωί πρωί έκανα όλες τις σωληνώσεις/καλωδιώσεις, θα πεταχτώ να πάρω και μαύρο χρώμα για την πλάτη και αργότερα θα αρχίσω τις πρόβες με τις πέτρες. Σας θέλω έτοιμους για σχόλια/συμβουλές/αλλαγές :P

Θέλουν πλύσιμο οι πέτρες;

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη KostasGR : 22-10-16 στις 10:30 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01714 seconds with 11 queries