Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #63  
Παλιά 06-05-11, 00:01
Το avatar του χρήστη harris samos
harris samos Ο χρήστης harris samos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-12-2008
Περιοχή: Σαμος
Μηνύματα: 4.507
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην harris samos
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από fishme1 Εμφάνιση μηνυμάτων
δεν θα το κανει οταν μεγαλωσει γιατι μεχρι τοτε θα εχει μαθει να βγαζει ολη του την ενταση στο αντικειμενο με το οποιο παιζουμε κατι που ποτε δεν θα γινει με τα χερια μου και τα μπατζακια και γιατι μεγαλωνωντας μπορει να ξεχωρισει τι ειναι παιχνιδι και τι χερι ή ποδι

οσο χτυπας τον σκυλο σου τον χαλας και χαλας και την σχεση σας αν δεν μπορεις να το καταλαβεις δεν μπορω να σε βοηθησω
πραγματιικα σκεφτομε οτι εχεισ λαθοσ εικονα για μενα μαλλον νομιζεισ οτι ειμαι με το ματσουκι και βαραω το σκυλο μου λιπον μια που αυτο νομιζεις δες ενα βιντεακι απο τον δικο μου σκυλο που τον εχασα περισι απο σφαλμα ενος γιατρου BORKED

κριμα που του εβαλα μουσικι θα ηθελα πολυ να ακους της εντολες που του δινω

με 1 που εκπεδευσες δε συμενει τιποτα εχω εκπεδευσει 2 γκριφον 1 κανις 2 γερμανικα πημενικα αδερφια 1 ιμιεμο μπαμπασ βελγικο λικοσκυλο και μαμα κολει 2 ροτβαιλερ 1 αμερικαν σταρ φορσαιτ

απλα ολα αυτα τα χρονια που ασχολουμε καταλαβα οτι το σκυλι πρεπει να σεβετε το χερι που τρωει γιατι αυτο τον ταιζει και αυτο τον τυμωρει

οσο για το θεμα με το δαγκωμα θα σου πω τη μου ειπε ο εκπεδευτης αν συνεχησει να σε δαγκονει για παιχνιδι ποιαστον και δαγκωσε τον μονο ετσι θα σταματησει να το κανει και θα σε σεβετε
οταν μου το ειπε δεν το πιστεψα περνουσε ο καιρος και ο σκυλος δεν εκοβε το χουι να παιζει με δαγκονιες θυμαμε τα χερια μου ολο μικρες πλυγιες και μια μερα που το παρακανε με τσατισε και τον δαγκωσα οσοι τροποι και αν ειχα δοκιμασει δεν εποιασε ποτε τιποτα μολις τον δαγκωσα δε το ξανα εκανε γιατι ?
αν ποτε δεις ντοκιμαντερ με λυκους τοτε θα δεις οτι ο αρχηγος της αγελης παει και δαγκονει ολα τα μελη της αγελης στο μαγουλο και αυτα του διχνουν σεβασμο
επισης μια και λεμε για ξυλο υπαρχουν ρατσες σκυλον οπως πχ ροττβαιλερ μαλινουα πιτμπουλ που νιοθουν τον πονο στο ελαχιστο και μαλιστα προτινοντε σε μερικες περιπτοσεις ανιπακοης οι πνιχτες με τα καρφια που σε αλλα σκυλια μπορει να τους κανουν απιστευτη ζημια

-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από fishme1 Εμφάνιση μηνυμάτων
ο σκυλος μου που δουλευω τωρα 7 μηνων στο βιντεο

BORKED

καταλαβαινεις οτι εχω μια σχεση με επιθετικα σκυλια μεσω διαδικασιων που βαθμολογουν τον σκυλο ωστε να ξερω τι λεω
κατι ακομα που δεν το προσεξα λες οτι ασχολισε με επιθετηκα σκυλια
εκπεδευμενα ετσι

εγω παλι γιατι δε το βλεπω ο σκυλος ειναι 7 μηνων και δε ξερει το αστο τον σικονεις απο το σαμαρακι για να αφυσει απο το στομα του αυτο που κραταει

πραγματικα λυπαμε που δε ζει ο σκυλος μου να τραβαγα ενα βιντεο να δεις πως ειναι ενας πραγματικα εκπεδευμενος φυλακας
__________________
Ένας βλάκας που περπατάει, αξίζει πιο πολύ από δέκα διανοούμενους που κάθονται...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη harris samos : 06-05-11 στις 00:01 Αιτία: Automerged Doublepost
 
Page generated in 0,01877 seconds with 11 queries