Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #27  
Παλιά 23-08-12, 17:44
Το avatar του χρήστη Nick74
Nick74 Ο χρήστης Nick74 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-12-2011
Περιοχή: Περαμα
Μηνύματα: 4.452
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Vangelis21 Εμφάνιση μηνυμάτων
απολυτα οπως ειπε το αλλο παιδι. οτι ειναι παρανομο ειναι και καταδικαστεο.-
Φροντισε λοιπον να κανεις μυνηση στη γυναικα σου αν κρυψει σκονη κατω απ το χαλι γιατι -ναι μπορει να μην το γνωριζεις- ειναι παρανομο ΑΠΟΛΥΤΑ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΤΕΟ

Επισεις την Κυριακη μη τλμησεις να στεγνωσεις τα ρουχα γιατι εισαι καταπτυστος εγκληματιας ΑΠΟΛΥΤΑ ΑΠΟΛΥΤΑ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΤΕΟ

Α κι αν χεσεις μετα τις 22.00 μην τολμησεις και τραβηξεις καζανακι γιατι οπως απολυτα συμφωνεις θα εισαι ενας καταπτυστος στυγνος εγκληματιας. ΑΠΟΛΥΤΑ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΤΕΟ

Επισεις αν σου καει η λαμπα φροντισε να φωναξεις ενα επαγκελματια ηλεκτρολογο διαφορετικα εισαι ενα καθικι που το μονο που του αξιζει ειναι η φυλακη ΑΠΟΛΥΤΑ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΤΕΟ

Αν παλι ανοιξεις γραφειο που δεν εχει θεα τον ουρανο ως φυσικο φως εισαι παλι εγκληματιας ΑΠΟΛΥΤΑ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΤΕΟ




θες κι αλλους γελοιους ηλιθιους νομους (υπαρχουν χιλιαδες σε ολα τα συνταγματα, αναλογα ποσο παλιο ειναι το συνταγμα... το δικο μας ειναι σχετικα νεο βεβαια αλλα εχει τα κουλα του) που γραφτηκαν απο ηλιθιους για ηλιθιους?


Επισεις -το καλυτερο- αφου θες να εισαι 100% νομοταγης μπορεις να αφιερωσεις την υπολοιπη ζωη σου στην αναγνωση του συνταγματος. Αν ζησεις πααααρα πολυ -ο Μαθουσαλας τα καταφερε, γιατι οχι κι εσυ? - ισως και να το μαθεις ολο και να μην προβαινεις σε καμια παρανομη πραξη, αφου εκ των πραγματων ΚΑΝΕΙΣ φυσικα δεν μπορει να το γνωριζει ουτε επαγγελματιας συνταγματολογος (κι αυτο ειναι το πιο οξυμωρο στο νομοθετικο συστημα, πως γινεται να ειμαι νομοταγης οταν δε μπορω να γνωριζω το συνολο των νομων γιατι αν κατσω να τους μαθω ειναι τοσοι πολλοι που μια ζωουλα δε με φτανει? )

Για να διατηρω λοιπον τα λογικα μου και την ψυχικη μου υγεια, γραφω εκει που δεν ποιανει μελανι τον εκαστοτε νομοθετη (που στην τελικη δεν τον ψηφισα αφου δεν εχω ψηφισει ποτε κυβερνων κομα) και κοιταω σε οτι κανω να ειμαι ενταξει απεναντι στη σεινηδειση μου και απεναντι στους συνανθρωπους μου, και οσο γινεται απεναντι στον πλανητη που με φιλοξενει και στη φυση, κι οσποιος θελει να καταντησει χαπακιας ας κατσει να ασχοληθει με το συνταγμα
__________________


Βγαλτε τους μονομαχους απο τις γυαλες και τα δεκαλιτρα και βαλτε μεσα τον petshop-ά που σας το προτεινε.
Γλυφτες ΔΕΝ υπαρχουν (λετε ο Αμαζονιος να εχει τζάμια) ? Και τα γατοψαρα ειναι κανονικα ψαρια κι οχι καθαριστες, οποιος θελει καθαριστρια, εχει στη Χρυση Ευκαιρια
 
Page generated in 0,01644 seconds with 11 queries