Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 02-08-06, 21:10
Το avatar του χρήστη Pritanis
Pritanis Ο χρήστης Pritanis δεν είναι συνδεδεμένος
DiscusModerator
 
Εγγραφή: 10-11-2004
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 1.567
Προεπιλογή

καλο ειναι να δημιουργησεις μια πλαγια σε μια πισω γωνια ωστε αν φαινεται πιο φυσικο και να δωσεις και βαθος......Η αμμος δημιουργει μια λακκουβα στο κεντρο πουδεν μου φαινεται ομορφη..... Ειναι ωραιο να δωσεις μια κλιση στην αμμο απο το πισω μερος του ενυδρειου προς το μπροστινο για να δημιουργησεις μια επιπλεον ψευδαισθηση αποστασης..... Δοκιμασε το.....Αποψη μου ειναι οτι οι πετρες σου ειναι μεγαλες για το ενυδρειο σου, σκεψου τα παντα σε μια κλιμακα της πραγματικοτητας .....και δημιουργησε αναλογα.......Το φυτο ειναι ασχετο εκει που μπηκε...... Θα ταιριαζε καλυτερα καπου κρυμμενο...... Γενικα με τις πετρες μπορεις να κανεις θαυματα , μην προσπαθεις να τις χτισεις ...ή θα ταιριαζει η μια μεσα στην αλλη ή οχι με το ζορι παντα θα δειχνει ψευτικο, πειραματισου πρωτα εξω απο το ενυδρειο και οταν καταληξεις στησε μεσα........
Και μην ξεχνας.....
Rock Rules
Eternal algae to the planted.........

ΥΓ για ψαρια εχω να σου στειλω ενα κοπαδι μπρικαρντι αλλο πραγμα, αν θελεις στυλατο ψαρι...... Αν παλι θες χρωμα εχω κατι λελεουπακια να τα πιεις στο ποτηρι...... Στρωσου και θα σε φτιαξω......
__________________
Rock Rules
Eternal Algae to the Planted


Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01363 seconds with 11 queries