Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #39  
Παλιά 04-01-13, 20:24
Το avatar του χρήστη Κουραμπιές
Κουραμπιές Ο χρήστης Κουραμπιές δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-07-2012
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 2.092
Προεπιλογή

Μολις ηρθα σπιτι με τον νεο μου φιλοοοο!!!! συνενοηθηκα με την φιλοζωικη και πηγαμε σε ενα σημειο που ηταν η μαμα που ειχε γεννησει. Ειναι στα τελευταια σταδια που βυζαινουν. Ηθελα να το αφησω μεχρι να ολοκληρωθει το ...βυζεμα; Αυτο. Αλλα ηταν σε ακαλυπτο σημειο κοντα στο δρομο και φοβομουν μην γινει κανα κακο. Εχει αλλα δυο.
Ηρθα σπιτι πηρα το φελιζολ που μουχαν φερει τα ψαρια, του εβαλα μια fleece μπλουζα στον πατο και δυο σε μεγεθος τασακιου δοχεια με νερο και κροκετες purina puppy. (αν και ο eimaste ar21rwstoi μου προτεινε αλλες αλλα δεν βρηκα). Του εδωσα με το χερι λιγες μουλιασμενες κροκετες -τισ ψεκασα με νερο- και εφαγε λιγες (σαν 3-4 κουταλιες σουπας). Γυρω στο κιλο τον υπολογιζω. Θα του παρω το χαπι (η αλοιφη για τα σκουληκια μεσα στις μερες και θα το παω σε κτηνιατρο για εμβολια και εξεταση. Θα βαλω φωτο μολις μπορεσω, πολυ γλυκας ειναι!!!!!

Για την ωρα τον εχω στον καναπε διπλα μου με μια πετσετουλα απο κατω του. Ενα ταξιδι αρχιζει και ειμαι ξετρελαμενος. Οποιαδηπωτε συμβουλη η λινκ για διαβασμα οσον αφορα εκπαιδευση, διαμονη φροντιδα εμβολια κλπ ευπροσδεκτη με το παραπανω.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01324 seconds with 11 queries