Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 08-12-10, 07:32
Το avatar του χρήστη mpoumpoula
mpoumpoula Ο χρήστης mpoumpoula δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-11-2010
Περιοχή: Βύρωνα
Μηνύματα: 560
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bokostas Εμφάνιση μηνυμάτων
Μπράβο, μια χαρά τα πας, όταν φουντώσουν τα φυτά σου θα γίνει κουκλί.

Σε ευχαριστώ... Μου δίνεις κι εσύ κουράγιο να συνεχίσω...
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kingrim Εμφάνιση μηνυμάτων
θελει χρονο ακομα να γινουν τουμπανο τα φυτα και μετα βλεπουμε πως θα ειναι αλλα μπορεις να βαλεις πετρες και ξυλα απλα οχι απο δασος αλλα απο καποιο μαγαζι με πετροματα (για να παρεις πετρες ουδετερες για το νερο) και ξυλα απο καποιο πετσοπ
Οκ, δεν είπε κανείς ότι τα φυτά θα γίνουν δάσος από τη μια μέρα στην άλλη!!!!!!!! Όύτε σκοπέυω να στείλω το ενυδρείο σε διαγωνισμό! Κάνω μια προσπαθεια να δημιουργήσω κάτι ομορφο και σωστό, ένα περιβάλλον που θα απολαμβάνουν τα ψαράκια μου κι εγώ... Πίστεψέ με ότι εδώ και τρεις μήνες σχεδόν, ασχολούμαι με αυτή την ιστορία διαβάζοντας πάρα πολύ και κάνοντας μικρά και προσεκτικά βήματα, καταναλώνοντας τον ελάχιστο ελέυθερο χρόνο μου σε αυτό. Το τρίτο μου παιδί είναι μόλις τριών μηνών και ο ύπνος μου είναι ελάχιστος. Κλέβω λοιπόν ώρες από αυτόν τον ελάχιστο ύπνο για να κάνω κάτι που αγαπώ πολύ. Μην με αποπαίρνεις λοιπόν με το ύφος σου... Ζήτησα τις συμβουλές και τις παρατηρήσεις σας, ως πιο έμπειροι που είστε, και τίποτε παραπάνω...
Πάντως ευχαριστώ για τις συμβουλές περί ξύλων και πέτρας....

Υ.Γ. Συγν'ωμη που ξέφυγα λίγο...
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Τηλέμαχος Εμφάνιση μηνυμάτων
Ναι καλά. Από άποψης ενυδρείων μόνο εσείς (και κάποιες άλλες)...

Απλώς αντιπαρέρχομαι το σχόλιό σου...χαχα

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mpoumpoula : 08-12-10 στις 07:32 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01527 seconds with 11 queries