Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #77  
Παλιά 24-06-10, 20:51
Andros Ο χρήστης Andros δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 07-04-2007
Περιοχή: Tseri, Nicosia
Μηνύματα: 1.228
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Andros
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MIXALIS CYPRUS Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδιά έκανα μια μικρή ερευνα για τις uv λάμπες και τις ιδιότητες της . Διάβασα αρκετές εμπειρίες συνχομπιστων σε ξένα φόρουμ που είχαν uv λάμπες σε λίμνες και πραγματικά η εικόνα που μου εμεινε είναι για ένα αχρείαστο προϊόν που δεν έχει τις ιδιότητες που υπερδιαφημιζουν οι εταιρίες .

Επίσης από ότι καταλαβα στην περίπτωση που κάνει κάποια δουλεια θα είναι μονό για ελάχιστους μήνες και πρέπει να αλλάξεις τη λάμπα συντομα πράγμα που στοιχίζει και παλι.

Αν θέλετε όσοι έχετε λίμνες να μας πείτε τις εμπειρίες σας για το θέμα .

Αξιζει η αγορα της uv ή είναι μυθος τελικα ?
Επειδη τελικα καποιοι εχουν προβλημα αντιληψης (για σενα το λεω Γιαννο βλεπεις δεν φοβαμαι να πω το ονομα σου) ειπες οτι φωτογραφιζω εσενα!!!!!!!!!:confu sed:

Διαβασε την παραθεση και πες!!! Φωτογραφιζω εσενα????????????????

Οσο για το στρεσαρισμα των ψαριων σου.......... θες να ρθω εγω απ'εκει να πλησιασω τη λιμνη και να τραβηξεις βιντεο???????
Αν θες να μιλαμε οπως μιλας....να πω αυτο....
ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΛΕΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ!!!!!!!!!!!
Αφου λες οτι εχεις κοτσια και δεν μασας (και καλα κανεις κι'εγω ετσι ειμαι)
πες τι μου ειπες την τελευταια φορα που ηρθα απ'εκει σχετικα με τα κοι σου που κρυβονται η φευγουν ναι ρε Γιαννο.....σαν σφαιρες....

Για να σε βοηθησω εχει σχεσει με τα χρυσοψαρα που εβγαλες...δεν προκειται να το πω εγω.......περιμενω εσενα.....

Εχεις γινει πολυ καχυποπτος και σε οτιδηποτε γραφτει εισαι σχεδον παντα εναντιον αφου εσυ δοκιμασες αυτο, ενω οι αλλοι απλα εχουν διαβασει, κατι το οποιο για σενα ειναι τραγικο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εχεις δει εδω μεσα τι ενυδρεια διαμαντια εχουν φτιαξει καποια παιδια??????
Λες να σηκωθηκαν ενα πρωι και να αρχισαν τις δοκιμες??????
Χωρις διαβασμα χωρις τιποτα?????

Και απο ποτε ρε Γιαννο το διαβασμα θεωρειται αναξιοπιστο?????
Δηλαδη....πραγματικα ρε Γιαννο ειναι απιστευτα αυτα που γραφεις.....

Οποιος σου πει οτι...σε αυτο που λες εχεις λαθος...τοτε αρχιζουν τα οργανα

Σε οτι λες εισαι απολυτος και δεν σηκωνεις μυγα στο σπαθι σου επειδη θεωρεις αυτα που λενε οι αλλοι βλακειες.

Σε προκαλω....διαβασε ολα τα θεματα που εχεις εμπλακει και πες μου αν εχω λαθος...
__________________
MY POND

ΕΝΑΣ ΑΝΟΗΤΟΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΟΥ...ΕΝΑΣ ΣΟΦΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01697 seconds with 11 queries