Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 02-04-08, 20:28
glazar Ο χρήστης glazar δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 30-01-2004
Περιοχή: THESSALONIKI
Μηνύματα: 447
Προεπιλογή

Τελικα την σφηνωσα σε ενα βραχο προσωρινα αλλα ειδα οτι εκει της αρεσε μιας και εχει ανοιξει για τα καλα.



Ανοιγει περισσοτερο οταν εχω και τα αλλα φωτα ανοιχτα.

Επισης εκτος απο την εφυλια ειχε αγοραστει και αυτη η τραχυφυλια



η οποια οταν την ταιζω γαριδες ανοιγει το στομα της και τις τρωει και το βραδυ βγαινουν και καποια μικρα πλοκαμια γυρω -γυρω της.

οριστε και μια προχειρη φωτογραφια για να δειτε τις θεσεις τους γιατι ακολουθουν ερωτησουλες:



1η) Η τραχυφυλια ειναι ακομα μικρη και δεν εχει δωσει α χρωματα της.?(φωσφορίζει με την ακτινικη αλλα μεχρι εκει.) υποτιθεται οτι ειναι πρασινη..

2η) Να αφησω την εφυλια εκει που ειναι ? Η' επειδη εινι σαν Γ να την γυρισω στο πλαι?

3η)Παρατηρησα οτι οι ζωοανθεσες δεν ανοιγουν και παραμενουν κλειστες τον τελευταιο καιρο.

4η) Ξερεις κανεις πως κοβεται το σαρκοφυτο,γιατι στο τελος θα πιανει ολο το ενυδρειο? (το εχω βαλει σχεδον ορθιο πλεον και οσο παει και φουντωνει)

5η) Και κυριοτερο.Εχω προβλημα με το βελιφερουμ.Δεν μπορω να βαλω αλλο τανκ μικροτερο απο αυτο.Εχει κανει κομμα με τον ΦοξΦεϊς και ηδη σκοτωσαν 2 τανκ.Την μια φορα ενα πυροφερους και μετα στο φτερο εναν μικροτερο μπλου-τανκ. .Υπαρχουν αλλα ψαρια που μπορω να βαλω μεσα εκτο του Τανκ.??? 'η να κοιταχω να τον αλλαξω με αλλα 2 τανκ μικροτερα απο την αρχη?Αλλα τον γουσταρω τον ατιμο γιατι ειναι πολυ Ποζερας!!!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01503 seconds with 11 queries