Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 28-04-13, 13:05
Το avatar του χρήστη chrisvari
chrisvari Ο χρήστης chrisvari δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 10-04-2010
Περιοχή: ΒΑΡΗ
Μηνύματα: 302
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από golf20 Εμφάνιση μηνυμάτων
χρησιμοποιούσα 3-4 μήνες γυάλινο διαχυτήρα με diy co2, δεν υπήρχε κάποιο πρόβλημα με την πίεση αλλά έπρεπε να τον καθαρίζω κάθε μήνα το πολύ γιατί μπούκωνε, με τη μπουκάλα δεν τον έχω δοκιμάσει, ίσως λόγω μεγαλύτερης πίεσης να μην μπουκώνει τόσο συχνά.
στο video πρέπει να δίνει πολύ co2, σε εμένα με 150 φυσαλίδες το λεπτό (περίπου) και κυκλοφορητή 400L/H δεν βλέπω καθόλου φυσαλίδες να βγαίνουν, έχω βάλει και ένα κομμάτι σφουγγάρι βέβαια στον πάτο του μπουκαλιού.
Τώρα που το είδα πιο αναλυτικά,όντως είναι πολύ καλή δουλειά.Απλά επιβεβαίωσε μου τι κάνεις.Περνάς τις φυσαλίδες μέσω αερανλίας,αυτές διασπώνται σε πιο μικρές,καταλήγουν στι ποτίστρα και απο εκέι μένουν αρκετή ώρα στο νερό,τόση όση χρειάζονται για να διασπαστούν πλήρως ετσι?
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από anttheo Εμφάνιση μηνυμάτων
σε ευχαριστω! μολις παρηγγειλα απο ebay αυτα που μου ειπες.
Θα ανεβάσω video το απόγευμα μπας και σε βοηθήσω ακόμα περισσότερο και όταν έρθουν μπορείς να περάσεις απο το σπίτι να το δεις πως το έχω κάνει εγώ ή στείλε μου μην.¨Οτι θες

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη chrisvari : 28-04-13 στις 13:05 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01397 seconds with 11 queries