Θέμα: husky puppy !!!
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #41  
Παλιά 30-01-13, 12:01
Το avatar του χρήστη maxmike
maxmike Ο χρήστης maxmike δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 16-10-2011
Περιοχή: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
Μηνύματα: 922
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από leda Εμφάνιση μηνυμάτων
ναι,οπως μπορει και να εχωσε μεσα στη γεννα κι αλλα,που τα αγορασε 30 ευρω απο παπυ μιλς,ολα γινονται...
δεν τρελλανομαστε,εγω απλα ρωτησα πως γνωριζει οτι ειναι 100% καθαροαιμο.
επειδη μοιαζει?επειδη το ειπε ο ιδιωτης?πως?
εσυ δηλαδη καταλαβαινεις οτι ενας σκυλος ειναι καθαροαιμος,επειδη οι γονεις εχουν πεντιγκρι?
εχεις παει σε εκθεσεις να δεις ποσα κρινονται εκτος προτυπου?
ΠΕΣΤΑΑΑ
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από maria p Εμφάνιση μηνυμάτων
όχι όλοι, δεν είμαστε όλοι ίδιοι
προσωπικά μπορώ άνετα να έχω ένα ημίαιμο ή ένα καθαρόαιμο κάποιας φυλής που θαυμάζω.+1000
δεν αποτελεί για μένα καμμιά τάση προς αναπλήρωση το σκυλί μου.
για το συγκεκριμένο κόλυ, αφού το εντόπισα, μίλησα με τον γιατρό μου που τον γνωρίζω από έφηβη και εμπιστεύομαι απόλυτα και αυτός με την σειρά του με την κάτοχο του κουταβιού, κυρίως για θέματα υγείας και κληρονομικών προδιαθέσεων ήταν το ενδιαφέρον μου.μπορούσα να έχω χαρτιά αν το επιθυμούσα απλά μου ήταν αδιάφορο. τα κόλυ έχουν πολύ γλυκό κι ευγενικό χαρακτήρα και την περίοδο εκείνη το παιδί μου ήταν μικρό και πολλές ώρες μόνο του σπίτι και το θεώρησα κατάλληλο για παρέα.
όταν πέθανε το κόλυ , πήρα από το καταφύγιο μια ημίαιμη σκυλίτσα.
υπάρχουν πολλοί λόγοι για τους οποίους διαλέγεις το σκυλί σου. εγώ προϊόντος του χρόνου δεν αντέχω να καθαρίζω την ποσότητα της τρίχας που αφήνουν τα πολύ μαλλιαρά σκυλιά.
να στο εξηγησω εγω εμενα ο σκυλος μου ειναι bandog η μαμα καθαροαιμη πρεσσα ο μπαμπας ας πουμε καθαροαιμο κανε κορσο με πεντιγκρυ και τα δυο η γεννα δηλωμενη και ο σκυλος μου εχε πεντιγκρι ειναι γνησιος??

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη maxmike : 30-01-13 στις 12:01 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01546 seconds with 11 queries