Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #42  
Παλιά 17-06-10, 08:28
Το avatar του χρήστη lucy
lucy Ο χρήστης lucy δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-01-2007
Περιοχή: Δράμα
Μηνύματα: 1.993
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Raven Εμφάνιση μηνυμάτων
Λουσυ, ξεχασα να σου πω οτι επρεπε να αφησεις κι ενα κομματι απο το κοτσανι του φυλλου
......
Να ξερεις οτι το φυλλο θα λιωσει εντελως πετωντας καινουρια φυτακια, οποτε μην το δεις ετσι χαλια και το πεταξεις.
Άφησα 3-4 εκ. μίσχο Ξέρω ότι θα λιώσει! Έτσι πάει ... το φύλλο λειτουργεί σαν κοτυληδόνα

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από apostolis veroia Εμφάνιση μηνυμάτων
loysi θελω να σε ευχαριστησω μεσα απο την καρδια μου που μου στειλες ολα αυτα τα φυτα ειναι φανταστικα σε θεωρω μανα της λιμνης μου! με τους καρπους που μου εδοσες!
επισεις και τον νικολα που εκανε την μετοφορα! θα ηταν αδυνατον με τα Ε.Λ.Τ.Α να μεταφερθουν!
Είμαι η μάνα με τους δυο γιούς τις 1100 κόρες (κλήματα) και με την μια λίμνη!!!!!!!!!!
Μην ξεχνάς ότι το παραλίμνιο κέρασμα ανέβηκε, μαζί με τον καφέ θέλω και γλυκό του κουταλιού!!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από in the pond Εμφάνιση μηνυμάτων
Mακάρι να πετύχει αγαπητή Λούση και γιατί όχι?. Τώρα που έχουμε γίνει αρκετοί, είναι καιρός να δούμε και αυτό το ενδεχόμενο να ανταλλάζουμε/χαρίζουμε φυτά λίμνης, όπως ακριβώς και οι ενυδρειόφιλοι.

Το ότι είναι τέλειο το φυτό, δεν λέω τίποτε...
Μα εννοείτε ότι έτσι θα γίνει!!! Αρκεί να βρούμε τρόπο για την ... διακίνηση!

Ευχαριστώ όλους για τις ευχές!!!
__________________

«...όταν μια πόρτα στη ζωή κλείνει, μια άλλη ανοίγει. Ευτυχισμένος θα είναι ο άνθρωπος που δεν θα σταθεί να κλαίει μπροστά στην κλειστή πόρτα, αλλά θα ψάξει να βρει την ανοικτή και να ευτυχήσει
[B]Helen Keller

[
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01670 seconds with 11 queries