Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 15-04-10, 13:29
Το avatar του χρήστη jimmis1974
jimmis1974 Ο χρήστης jimmis1974 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-05-2009
Περιοχή: ΠΑΤΡΑ
Μηνύματα: 947
Send a message via Skype™ to jimmis1974
Προεπιλογή

Καταρχην sory αλλα θα διαφωνησω ως προς το θεμα "ποιοτικο ψαρι".
Επειδη εχω ρωτησει πωλητη τα ψαρια που εφοδιαζονται τα Pet μια πολης ειναι τα ιδια, αν 4 Pet ζητησουν gourami , τα ιδια gourami θα τους μοιρασει ο πωλητης. Μπορει απλα ενα Pet να φερνει καπια ειδη που δεν τα φερνουν τα αλλα.
Τωρα πρωσωπικα παλια ψωνηζα απο το Πετ στην αγια, αλλα απο τοτε που εκανε ανακαινιση οι τιμες του εχουν παει στα ηψη.
Μπορει ο ανθρωπος να θελει να αποσβησει τα εξοδα της ανκαινισεις , και καλα κανει, αλλα η τσεπουλα του καταναλωτη δεν φταιει σε τιποτα.
Εγω παντα ψωνηζα απο την πατρεως και παντα θα ψωνηζω , γιατι το παιδι εκει ειναι εξηπηρετικος και φοβερος γνωστης της δουλειας του , οτι μου χει πει εχει πιασει, και σε θεραπιες εχω σωσει ψαρια με αυτα που μου χει δωσει και συμβουλεψει.
Και σε τιμες ειναι λογικος, δεν μπορει πριν κανα μηνα που πηρα απο την πατρεως 2 μαχαιροψαρα να τα πηρα 6 ευρω το ενα και στην αγια ναχει 10 το ενα.
Δεν μπορεις ενας καρδηναλιος να τον εχει 3,50 στην αγια ενω στην πατρεως 2,20.
Τι δηλαδη ειναι πιο ποιοτικος ο καρδιναλιος με τα 3,50 . μην τρελαθουμε ...!
Και πριν 1,5 μηνα πηρα απο την πατρεως ενα Tetratec EX 700, σημερα πηρα και αλλο ενα ΕΧ700 και σε λιγο καιρο θα παρω και τριτο.
Δεν μπορει στην πατρεως να το πηρα 100 και εκει να μου ζηταει 150, που σε ολα τα μαγαζια το φιλτρο εχει γυρω στο 100 ευρω. Ελεος !!!
Να ναι καλα τα παιδια στο Πετ της Αγυας ,και οντος συμφωνο το αφεντικο ειναι πολυ καλο παιδι και εξυπηρετικος και αν μερικες φορες παω να ψωνησω κατιτις ο λογος ειναι αυτος και για να πω μια καλησπερα, τιποτε αλλο !!!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01520 seconds with 11 queries