Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #49  
Παλιά 14-10-12, 11:32
sps4ever(niktso) Ο χρήστης sps4ever(niktso) δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-02-2003
Περιοχή: ΒΥΡΩΝΑΣ
Μηνύματα: 652
Προεπιλογή

@kwstas original

1. Δεν μπορώ να ακούω εκπροσώπους. Μιλάμε για να ξεκινήσουμε κάτι καινούργιο (άσχετα αν χρησιμοποιήσουμε ένα υπάρχων σχήμα) που να δούμε τι θέλουμε να κάνουμε. Αν θέλεις να εκπροσωπείς κάποιους κάνε το αργότερα.
2. Ασχετα αν και εγώ μετέχω αλλού δεν άνοιξα το θέμα και δεν θα το κάνω. Όποιος θέλει να το ανοίξει όπου θέλει δικαίωμά του.
3. Οι διαφορές δεν είναι δυνατό και δεν μπορούν να παραμερισθούν. Αυτά θα πρέπει να τα σκεφθούμε ΑΦΟΥ ξέρουμε τι πάμε να κάνουμε. Επίσης ιδανικές συνθήκες δεν μπορούν και δεν θα υπάρξουν ποτέ. Απλά αυτή τη φορά θα πρέπει να κρατήσουμε επίπεδο υποχρεωτικά. Αλλο προσωπικές αντεκλήσεις αλλο βρίσιμο. Στο βρίσιμο κάποιος πρέπει να φύγει είτε υποχρεωτικά είτε εθελοντικά.
4. Βάζεις όρους και προυποθέσεις. Αν μιλάμε για μια παρέα που πίνει καφέ και οργανώνει παραγγελίες δεν βλέπω γιατί να το κάνεις.
5. Δεν ξέρω αν με βάζεις στη παλιά γενιά ή όχι οπότε τζάμπα μιλάω

@stelios816 δεν σε ξέρω δεν με ξέρεις αλλά πιστεύω ότι στη φάση αυτή πρέπει να δούμε τα πράγματα από μηδενική βάση. Ας αφιερώσουμε 2-3 ώρες σε μια συζήτηση να δούμε τι θέλει η πλειοψηφία και μετά αφού το δούμε βλέπουμε αν θέλουμε να μετέχουμε σε αυτό. Εκεί μπαίνει και η παράμετρος αν θέλουμε να συνυπάρξουμε με κάποια από τα άτομα που θα μετέχουν στο εγχείρημα.

@dimis1978 αν αλλάξει το αρχικό κείμενο και λέει ποιος ενδιαφέρεται να συζητήσουμε για μια αναβίωση του συλλόγου και με τι προοπτικές είμαι μέσα. Στο υπάρχων κείμενο συγνώμη αλλά δεν δεσμεύομαι και δεν σκοπεύω να βάλω χρήματα(χωρίς να ξέρω πού θα χρησιμοποιηθούν) δεν σκοπεύω να δηλώσω συμετοχη. Εγώ θέλω μια φρέσκια και από μηδενική βάση αρχή

@ όλους (επειδή το εθιξε ο Δημήτρης) δεν πρόκειται ούτε σκοπεύω να βάλω υποψηφιότητα για οτιδήποτε (εκτός από το οργάνωση ουζο(μπυρο-κρασο)κατάνυξης ).Αυτό για να μην "τρομάζουν" κάποιοι παλιοί.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01695 seconds with 11 queries