Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #47  
Παλιά 14-10-12, 10:37
Το avatar του χρήστη Dimis
Dimis Ο χρήστης Dimis δεν είναι συνδεδεμένος
Διαχειριστής
 
Εγγραφή: 20-05-2008
Περιοχή: Μεγαρα Αττικης & Χαλανδρι
Μηνύματα: 3.889
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelios816 Εμφάνιση μηνυμάτων
δεν λεγονται εδω αυτα δημητρη .
Οκ εσυ ξερεις.

Εδω θα ηθελα να πω οτι εγω σαν Δημητρης δεν εχω καμια προθεση να εχω καποιο ρολο στον πιθανο ανανεωμενο Συλλογο,απλα σαν συντονιστης εδω μεσα εκμεταλλευτηκα την θεση μου για να ξεκινησω μια δημοσκοπηση ωστε να δουμε ποιοι θελουν την αναβιωση του Συλλογου,και οταν τελειωσει αυτη η δημοσκοπηση,να τεθει η συζητηση,τι θελουμε και τι ζηταμε απο αυτη την νεα προσπαθεια και πως μπορουμε να το οργανωσουμε.

Αυτη η προτοβουλια ξεκινησε διοτι καθε φορα που συναντουσα καποιον συνχομπιστα παντα η συζητηση πηγαινε στο τι γινεται με τον συλλογο και γιατι ετσι και γιατι αλλιως...
Επισης συνεχεις ερωτησεις εδω μεσα στο φορουμ προς τον συλλογο και καμια απαντηση απο αυτον.

Ξαναλεω οτι δεν εχω διαθεση να εμπλακω αμεσα με τον συλλογο,περα απο την πιθανη χρηματικη συνδρομη αν υπαρχει,και βοηθεια με την παρουσια μου οπου χρειαστει.
Και αυτο διοτι ο χρονος μου ειναι ελαχιστος οπως επισης και ο χαρακτηρας μου δεν ειναι ο ιδανικος για τετοια πραγματα.
__________________
"Όταν μια γυναίκα κοιμάται μονή,είναι ντροπή για όλους τους άνδρες του χωριού..." Ν.Καζαντζακης
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01433 seconds with 11 queries