Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #40  
Παλιά 13-10-12, 21:28
ΣΤΑΜΑΤΗΣ Ο χρήστης ΣΤΑΜΑΤΗΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 26-10-2004
Περιοχή: ΑΙΓΑΛΕΩ
Μηνύματα: 73
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Yiannis59 Εμφάνιση μηνυμάτων
Πολύ ωραίο όνειρο που κάποτε οταν ξεκίνησα το GD πριν κατι χρονια το ειχα και εγω
ενωμένοι ολοι οι χομπιστες ενωμένα τα φορα μια αγαπημένη παρεα κατω απο την σκεπη ενος χομπι
με πλακα γελιο πειράγματα ξεκούραση χωρις ο ενας να πιάνετε απο το (και) του αλλου και να γινετε το σώσε
και ύστερα ξύπνησα δυστυχώς με τον χειρότερο τρόπο
Πηγα στα υπόγεια του GD και ξαναδιαβασα τα θαμμένα αρχεία της εποχης που θελαμε σύλλογο (club) για δισκους ο ΠΣΦΕ μας αγγαλιασε και μας προσφερε έτοιμη στεγη αλλα εμεις θελαμε να ειμαστε αρχηγοι.
Ντροπή μονο ντροπή μπορώ να νιώσω και λύπη για αγαπημένους φιλους και συνεργάτες που δεν υπάρχουν πλεον
μονο και μονο γιατι υπήρξε διαφωνία πανω σε αυτο η και αλλα θέματα
δυστυχώς σε αυτον τον έρμο τοπο δεν γνωρίζουμε να διαφωνουμε κοσμια δεν ξεχναμε το, θα σου δειξω εγω ποιος ειμαι,
ποιος εισαι εσυ που θα μου πεις εσυ εμενα, θα φυγω και θα στο κλείσω, γιατι εσυ και οχι εγω ,και θα μπορούσα να γράφω μέχρι αύριο.
Ναι ειμαι υπερ του να δραστηριοποιηθεί ο σύλλογος ειμουν μελος και θα ξαναγινω αλλα φοβάμαι οτι πάλι θα την πληρώσουν οι λίγοι ονειροπόλοι που θα μπουν μπροστά
γιατι
ειμαι βεβαιος οτι πολλοι θα πουν τωρα μαζι σας και οταν ερθει η ωρα, φευγω και θα στο κλείσω γιατι εσυ και οχι εγω, το εχουμε δει και αυτο.
Μακαρι να κανω λαθος
Γι αυτό θα είμαστε εμείς Yiannis59 εδω για να προφυλάξουμε τη νέ ηγεσία με την εμπειρία που έχουμε .
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sps4ever(niktso) Εμφάνιση μηνυμάτων
............
Ας κάνουμε ένα απλό club και μετά αφού το πετύχουμε αυτό (γιατί και αυτό το "απλό" δεν είμαι σίγουρος ότι θα το πετύχουμε) και μετά ας μιλάμε για μεγάλους στόχους.
Ετσι ..... σωστά τα λές .
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dimis1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
Μα δεν εχουν τεθει μεγαλοι στοχοι,ουτε καν οι προοπτικες!

Να "μετρηθουμε" θελουμε ωστε να ξερουμε την δυναμικη ενος νεου ξεκινηματος,αν ειμαστε πολλοι,υπαρχει μια προοπτικη,αλλα ας δουμε πρωτα την διαθεση που υπαρχει και με αυτο για μαγια θα τεθουν οι βασεις για τα περαιτερω...
Ακριβώς αυτό dimis1978 να μετρηθούμε πρώτα .........
__________________
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01643 seconds with 11 queries