Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #36  
Παλιά 13-10-12, 18:04
Το avatar του χρήστη Yiannis59
Yiannis59 Ο χρήστης Yiannis59 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 07-02-2007
Περιοχή: Καπανδρίτι-Αττικής
Μηνύματα: 1.440
Προεπιλογή

Πολύ ωραίο όνειρο που κάποτε οταν ξεκίνησα το GD πριν κατι χρονια το ειχα και εγω
ενωμένοι ολοι οι χομπιστες ενωμένα τα φορα μια αγαπημένη παρεα κατω απο την σκεπη ενος χομπι
με πλακα γελιο πειράγματα ξεκούραση χωρις ο ενας να πιάνετε απο το (και) του αλλου και να γινετε το σώσε
και ύστερα ξύπνησα δυστυχώς με τον χειρότερο τρόπο
Πηγα στα υπόγεια του GD και ξαναδιαβασα τα θαμμένα αρχεία της εποχης που θελαμε σύλλογο (club) για δισκους ο ΠΣΦΕ μας αγγαλιασε και μας προσφερε έτοιμη στεγη αλλα εμεις θελαμε να ειμαστε αρχηγοι.
Ντροπή μονο ντροπή μπορώ να νιώσω και λύπη για αγαπημένους φιλους και συνεργάτες που δεν υπάρχουν πλεον
μονο και μονο γιατι υπήρξε διαφωνία πανω σε αυτο η και αλλα θέματα
δυστυχώς σε αυτον τον έρμο τοπο δεν γνωρίζουμε να διαφωνουμε κοσμια δεν ξεχναμε το, θα σου δειξω εγω ποιος ειμαι,
ποιος εισαι εσυ που θα μου πεις εσυ εμενα, θα φυγω και θα στο κλείσω, γιατι εσυ και οχι εγω ,και θα μπορούσα να γράφω μέχρι αύριο.
Ναι ειμαι υπερ του να δραστηριοποιηθεί ο σύλλογος ειμουν μελος και θα ξαναγινω αλλα φοβάμαι οτι πάλι θα την πληρώσουν οι λίγοι ονειροπόλοι που θα μπουν μπροστά
γιατι
ειμαι βεβαιος οτι πολλοι θα πουν τωρα μαζι σας και οταν ερθει η ωρα, φευγω και θα στο κλείσω γιατι εσυ και οχι εγω, το εχουμε δει και αυτο.
Μακαρι να κανω λαθος
__________________
Δισκοπάθεια
Και άσχετος από λίμνες
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01536 seconds with 11 queries