Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 30-01-03, 17:06
maddruid Ο χρήστης maddruid δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 05-01-2003
Περιοχή: Πειραιάς
Μηνύματα: 9
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην maddruid Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην maddruid
Προεπιλογή

Ρε παιδιά τι τρέλα είναι αυτή με τον Αμάνο.....
Ενυδρεία σε φωτογραφίες ειναι....και μάλιστα επεξεργασμένες....
Ο Αμάνο στείνει ένα ενυδρείο για μια φωτογράφηση χωρίς να του λείπει κατι....Σκέφτεται ο Αμανο το κόστος? Σκέφτεται που θα βρει τα φυτα που θέλει? Έχει υπαλλήλους για να σκέφτονται πριν από αυτόν για αυτόν...... Ο υπόλοιπος κόσμος όμως ναι...
Ο Αμάνο πάνω από όλα είναι πολύ καλός φωτογράφος...
Θα σας στείλω σε 1-1,5 μήνα μια φωτογραφία από το δικό μου ενυδρείο...Ενα απλό και συμπαθητικό ενυδρείο....Μαζί όμως θα σας στείλω και την ίδια φωτογραφία επεξεργασμένη στον Η/Υ... και επειδή ακόμα δεν ειμαι και καλός μποστανάς...αλλα είμαι καλός φωτογράφος και ακομα καλύτερος γραφίστας....τότε ίσως να καταλάβετε πιο ακριβώς είναι το ατού του Αμάνο... Φανταστείτε να στήνετε ένα ενυδρείο και να έχετε στα χέρια σας ότι φυτό και ότι αντικείμενο τραβάει η ψυχή σας....με λίγες γνώσεις και λίγη φαντασία δεν θα κάναμε όλοι φοβερά πράγματα?
Βάζει ο Αμάνο DIY CO2 στα ενυδρεία του? φτιάχνει πατέντες για reactor..φτιάχνει πατέντες για φωτισμό?

Οχι...

Ποίος είναι λοιπόν περισσότερος μάγκας...ο Αμάνο?...η μήπως όλοι εμείς που από αγάπη πέρνουμε σκουπίδια και τα κάνουμε πατέντες για το ενυδρείο μας, παίρνουμε από τον κάθε άσχετο έμπορο καμένα φυτά και τα κάνουμε αστέρια?

Περιμένω τις απόψεις σας...

(Ξέρω ότι πολλοί θα με κράξουν επειδή είμαι αρχάριος αλλά πιάνω στο στόμα μου τον Αμάνο... )

Σταύρος
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01485 seconds with 11 queries