Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 18-12-13, 15:22
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

γιωργο αν μιλας για ενα "μουσατο" παλικαρι μετριου αναστηματος,ναι εκεινον ηξερα κιεγω απο παλιοτερα οταν ειχα αγορασει το δρακο του ανιψιου μου και ητανε αψογος.

η υπαλληλος σημερα,μονο που δεν με εδιωξε απτο μαγαζι.
οχι μονο δεν ηξερε να μου πει τιποτα,αλλα επειδη ελειπε ο "υπευθυνος" για τα ζωντανα μου ειπε να περασω απτις 1 και μετα.και δεν μου το ειπε ευγενικα.

αναγκαστηκα λοιπον να περιμενω μεχρι τις 1 απτις 11μιση, και να κανω βολτες εκει γυρω γιατι δεν ειχα αυτοκινητο σημερα,και οταν ξαναπηγα να δω αν ηρθε,μου ξαναειπε ξερα "οχι ελατε αργοτερα" και με ασχημο υφος.ουτε καν ρωτησε αν μπορω,ουτε προσφερε μια καρτα να παρω τηλεφωνο ουτε τιποτα.

οταν ρωτησα αν μπορω τουλαχιστον να δω τα ζωντανα,για να δω τι υπαρχει ωστε αν μου κανει κατι να μαθω περισσοτερες πληροφοριες γιαυτο,εστω και μονος μου απτο ιντερνετ,μου ειπε ξανα "οχι ειναι κλειστα πανω να ξαναρθετε".

εντωμεταξυ δεν ητανε κλειστα,μια σκαλα ειναι με 8 σκαλια που οδηγει σε ενα παταρι ακριβως απο πανω.φαινονται τα τεραρια δηλαδη.

ουτε καν προσφερθηκε αφου της ειπα την προθεση μου,να μου πει εστω ονομαστικα τι ειδη εχουνε διαθεσιμα.

οχι μονο δεν εκανε προσπαθεια να επικοινωνησει μαζι μου,αλλα ειχε και υφος και αγενεια.

δεν ξερω ποιος ειναι το αφεντικο στην επιχειρηση,αλλα αν εχει τετοια υπαλληλο,ειναι κυριως δικο του το φταιξιμο

τεσπα,δεν θελω να χαλασω το θεμα εδω,αν απαντησει το μαγαζι,θα τα ακουσουνε και με "λεπτομερειες"...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01529 seconds with 11 queries