Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #26  
Παλιά 30-01-07, 23:24
Το avatar του χρήστη mikenuke
mikenuke Ο χρήστης mikenuke δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 17-05-2003
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 2.517
Προεπιλογή Προγραμμα εργασιων

Ωρα να σηκωσουμε τα μανικια! για να βουτηξουμε τα χερια στα νερα!αλλα πριν, θα πρεπει να τα κουβαλησουμε και να τα στησουμε! και εγω ειμαι και το πρωτο λαμογιο, λενε μερικοι!οποτε θα χρειαστουμε πολλους εθελοντες!!!

Προγραμμα εργασιων:

Το Σαββατο 3/2 το μεσημερι μπορει να χρειαστω κανα 2-3 χερακια να κουβαλησουμε μερικα ενυδρεια οποτε οσοι ειναι ευκαιροι ας το δηλωσουν για να ξερω ποιους να παρω τηλεφωνο!

Την Κυριακη 4/2 θα γινει χαμος! Εχουμε μεγαλη συναντηση στο χωρο της ΔΕΘ στο περιπτερο 16, και να ερθετε ολοι γιατι εκτος απο εργασιες θα εχουμε και φαγοποτι! οι εργασιες που θα κανουμε την Κυριακη ειναι οι εξης, στησιμο δεξαμενων και βασεων, ηλεκτρολογικες εργασιες για το φωτισμο των ενυδρειων και την υποστηριξη τους απο φιλτρα και αντλιες... θα χρειαστει να φερετε και απο κανενα εργαλειο ετσι?δοκιμαστικο, πενσα, κοπτακι οποιος εχει κατι ας το φερει.

Την Τριτη 6/2
θα εχουμε γεμισμα ενυδρειων με νερο και στησιμο φιλτρων και λοιπων βασικων στησιματων οπως πετρες ξυλα αμμο χαλικια. την ωρα θα την αποφασισουμε την Κυριακη!Ισως να κανουμε και φυτεματα.

Την Τεταρτη 7/2 Παραμονη θα εχουμε φυτεματα και εισαγωγη ψαριων στα ενυδρεια.την ωρα θα την αποφασισουμε την Κυριακη!

οι ομαδες εθελοντων ηδη εχουν συμπεριληφθει στο δυναμικο της ομαδας ομως θελουμε κι αλλες συμμετοχες.οποτε δηλωστε το εδω...
__________________
Και ειπε το χρυσοψαρο:"Πρεπει να υπαρχει Θεος, αλλιως ποιος αλλαζει το "νερο"."
Το παλιό 90λιτρό μου Ο βιότοπος Tanganyika μου Το 120λιτρό μου Ο 2ος βιότοπος Tanganyika μου To παλιο 35λιτρο Amano μου
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01546 seconds with 11 queries