Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #22  
Παλιά 04-02-11, 13:35
Το avatar του χρήστη zapatas
zapatas Ο χρήστης zapatas δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 30-07-2010
Περιοχή: πειραιας
Μηνύματα: 662
Send a message via Skype™ to zapatas
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από george Εμφάνιση μηνυμάτων
Είναι τα 50 ευρώ πολλά ;;;;;
τον χρονο αν δεν κανω λαθος ε?
ε, ναι ειναι πολλα... ειναι χομπυ. ειναι ο ελευερος σου χρονος που γουσταρεις να ασχοληθεις με κατι.. τα 50 για συνδροη ειναι πολλα.
πχ. εγω ειμαι γραμμενος στον συλλογο των βιβλιοπωλων του πειραια. δινω 35 ε τον χρονο, και εχω πλεονεκτηματα αρκετα.(πιστευω, δεν χρειαζονται αναλυση) αλλα, τα δινω για την δουλεια μου. απο αυτο ζω παιδια, βγαζω το ψωμι μου, οποτε, ουσιαστικα, "πρεπει" να τα δωσω αυτα τα χρηατα.
τωρα, απο την αλλη για κατι που κανεις απο αγαπη και ευχαριστηση, να πρεπει να δινεις και 50 ε το χρονο, πιστευω ειναι πολλα. αν και δεν ειμαι μελος και σχετικα νεος στο χομπυ και εννοειται πως θελω να παει μπροστα αυτο στην χωρα μας, παλι ομως τα 50 τα βρισκω αρκετα χρηματα. και κατι ακομα..
επειδη οι χομπιστες τα σκανε.. προσπαθηστε απλα να προσελκυσεται κοσμο και αφου τον εχετε, στο χερι σας ειναι να τον κρατησετε..η διαρκεια πρεπει να σας ενδιαφερει και οχι τα "κανονια". τα περισσοτερα ενεργα μελοι ειναι που θα κανουν την διαφορα και να ειστε σηγουροι πως αν ο καθενας μας νοιωσει ανετα εκει που ειναι, θα δωσει...το κατι παραπανο, επειδη γουσταρει και αγαπαει αυτο που κανει..

αυτα φιλικα απο ενα ταπεινο μελος του GAB
__________________
Το ακούω και το ξεχνώ. Το βλέπω και το θυμάμαι. Το κάνω και το καταλαβαίνω.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01453 seconds with 11 queries