Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #60  
Παλιά 27-04-13, 20:00
Το avatar του χρήστη ChocolatePuma
ChocolatePuma Ο χρήστης ChocolatePuma δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-04-2012
Περιοχή: Μαρκόπουλο Αττικής
Μηνύματα: 4.653
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από blue1979 Εμφάνιση μηνυμάτων
Θεωρώ ότι αν πάω με τη λογική πάρε αναγκαστικά ψαρια που ειναι για το νερό της βρύσης σου δεν θα μάθω ποτε... Σ αυτό επέτρεψε μου να διαφωνήσω. Υπάρχουν υπέροχα ψάρια τα οποία θελουν νερο βρύσης. Επιπλέον σκέψου πως ως αρχάριος ενδεχομένως να μην είσαι ακόμη σε θέση να τα "προλάβεις" ολα...

Στο θέμα αλλαγής της σκληρωτητας του νερού σε ποιο μαλακό γιατι στο άρθρο προτάσεις 60 λίτρων μου αρέσουν μόνο αυτά που ειναι για μαλακό νερό δε, έχασα την μπάλα! Ακριβώς αυτό εννούσα. Το διάβασμα είναι η αρχή όλων...αλλά μετά έρχεται η απόκτηση γνώσεων μέσω της εμπειρίας...δεν καταλάβαινα τίποτα βαρέλια φύλα πανάκριβα μηχανήματα

Και τέλος άσχετο γιατι όλοι οι μονομάχοι που έχω δει στην Ελλάδα δεν έχουν καμία σχέση με αυτούς που βλέπω σε ξένα site? με τα τεράστια πτέρυγα βενταλιες? άλλο είδος? εδώ έρχεται? Στην Ελλάδα συνήθως θα βρεις veil tail & crown tail. Αν θες κάτι..."παραπάνω" δες εδώ http://www.aquabid.com/cgi-bin/aucti...0=115=120&1&cg
Καλή συνέχεια
__________________
Σύμφωνα με τελευταία μελέτη του Εθνικού Θαλάσσιου Ενυδρείου της Βρετανίας και των πανεπιστημίων του Πλίμουθ και του Έξετερ, η παρατήρηση των ψαριών την ώρα που κολυμπούν «ρίχνει» την αρτηριακή πίεση και τους καρδιακούς παλμούς, μειώνοντας το στρες και οδηγώντας σε κατάσταση ηρεμίας.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01316 seconds with 11 queries