Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 02-09-06, 18:06
Το avatar του χρήστη dr_yianni
dr_yianni Ο χρήστης dr_yianni δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 31-08-2006
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 149
Προεπιλογή

Χαιρετε και παλι ευχαριστω παιδια, αν και εχω σκοπο να σας ζαλισω κι αλλο . Ναι ,και εγω αρχικα το κοστος καπου εκει στο χιλιαρικο το βλεπω. Δεν μου ειπε ομως κανενας ακομα, ρε παιδια, τελικα συμφερει το DIY, η καλυτερα να αγορασω ετοιμο ??? (αν εξαιρεσεις την ευχαριστηση της δημιουργιας, του μαζοχισμου,των διαστασεων που θελω κτλ κτλ)
Οι πετρες καρυστου απλα μου αρεσουν σαν χρωμα και σχημα, αλλα αν εχεις κατι καλυτερο,ειμαι ολος αυτια(εεε,ματια)
Οσο για ψαρια, καμια συναγριδα και κανα ροφοπουλου θαθελα για ναμαι ειλικρινης ,αλλα μια και δε θελω θαλασσινους μπελαδες, θα μεταφερω τουλαχιστον αρχικα οτι εχω απο το υπαρχον Carfour ενυδρειο 96 lt, το οποιο εχει κοινωνικο χαρακτηρα >10 νεον, 5 ντανιο,2 κλοουν,3 κορυντορα,2 ραμιρεζ,2 αλμπινο γλυφτες,5-6 γκαποι, 1 μεγαλο γατο, 2 ντουαρφ γκουραμι. Υπερπληθησμος,ε ?
Να πω εδω πως μεχρι πριν 8 χρονια ειχα ενα 500lt, και βλεποντας πριν ακριβως εξη μηνες το ενυδρειακι στα ραφια, ε ξανακτυπισε το μικροβειο που καθως φαινετε ηταν απλα σε ληθαργο μεσα μου και να τα αποτελεσματα !!!

Επιλοχια απο που εισαι ,στα κοντα μου καπου?
__________________
D c t r_
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01979 seconds with 11 queries