Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #20  
Παλιά 15-06-04, 14:45
Το avatar του χρήστη ahar
ahar Ο χρήστης ahar δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 24-04-2003
Περιοχή: Αθήνα Ν.Σμυρνη
Μηνύματα: 595
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Filippos
Εάν διαβάσεις το πμ που έστειλα στον συνονόματο θα δεις ότι του προτείνω να βάλει το post τις Κιχλίδες για να τον βοηθήσουν οι γνώστες του αντικειμένου.
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Filippos
Διάβασε σε παρακαλώ το post μου σε παρακαλώ και βάλε με παράθεση που πρότεινα κάτι στο Φίλιππο.
Εγώ σε προκαλώ να μου πεις πώς εγώ απάντησα στο Φίλιππο.
Εγώ σε προκαλώ να μου πεις πότε έκανα διαγνωση στο ψάρι του Φίλιππου.
Δεν είπα ότι δεν πρέπει να φάει αρακά, απλώς είπα ότι ο αρακάς δεν είναι μια θεραπεία που πρέπει να προτείνουμε αμέσως (όπως έκανε ο Wodan).
Ανέφερα πρώτος το θέμα σπηλιές-κρυψώνες γιατί μπορεί όπως λες να είναι θέμα συμπεριφοράς.
Σε καμία περίπτωση λοιπόν δεν πρότεινα κάτι άσχετο. Εάν ναι, σε προκαλώ να μου το αποδείξεις.
To συγκεκριμενο το έφερα μονο σαν παράδειγμα και μαλιστα πριν διαβασώ αυτο που μου υπεδειξες (ξερεις, δεν καθόμαι να ψαχουλευω την βάση για τα πρωσοπικα μυνηματα. Μονο αν χρειαστει και για συγκεκριμενο λογο όπως backup. Και παλι είναι ολοκληρη διαδικασια)

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Filippos
Η τελευταία εβδομάδα με έχει κουράσει.
Επειδή έγινε μια παρεξήγηση με ένα μέλος του Board, αντιμετωπίζω μια συμπεριφορά που πιστεύω ότι είναι άδικη (πόσο μάλλον από εσένα που είσαι και co-administrator).
Εάν θέλετε να αποχωρήσω από το Board επειδή τσακώθηκα με κάποιον, απλά ζητήστε το.
Αυτό το είπα και σε σένα και στον Τόλη σε pm. Εγώ θα το κάνω.
1ον το σιτε ανηκει στον Τολη και αυτος αποφασίζει εαν καποιος μενει ή φευγει...
Πιστεψε με ... Εαν πιστευε οτι πρεπει να αποχωρήσεις θα σου το είχε πει...
2ον εαν πιστευα εγω οτι δεν αξιζεις και οτι πρεπει να αποχωρήσεις πιστεψε με δεν θα καθόμουν να γράφω κατεβατα με τις ώρες...
.
Σου ειπα οτι μου θυμιζεις αντιστοιχο "Παλιοχαρακτηρα" και το εννοω ...
ειδικα με τις προοπτικες που επιδυκνυεις και εσυ όπως και αυτος...
Δεν δείχνω σε κανενα μελος περισσότερη ή λιγότερη έυνοια ,
και πιστεψέ με όταν σου λέω ότι δεν έχω καμια δυναμη ή λεγειν για την λειτουργεια αυτου του Site...
Μια τεχνική αποψη μονο και αυτη στο στυλ :
"Ρε συ Τολη αν θες να κανεις να βγαίνει αυτο στην οθόνη πρεπει να κανεις τα εξής βήματα...".
Αποψή έχω μονο στα fora που ειμαι moderator και έκει παντα όπως και οι υπολοιποι συντονιστες με την επιβλέψη και έλεγχο του
ιδιοκτήτη του site.
Εγω όλους τους θέλω να μπαινουν να γραφουν και να γίνεται μια υγειής αναταλλαγη απόψεων...
Με εμφανση στο "Υγειής".



Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Filippos
Υ.Γ. 1: Μη σβήσεις σε παρακαλώ το topic μου αυτή τη φορά.
Δεν βλέπω καποιο λογο να το σβήσω...(επιπλεόν ξεχνας το γεγόνός ότι δεν είμαι συντονιστης εδω...)
Η συζήτηση που γίνεται στο συγκεκριμενο thread έιναι αρκούντως ενδιαφερουσα ,
και μεσα στους κανόνες μιας σώστης και ήρεμης συζήτησης....
Δεν το νομιζεις και εσυ αυτο;

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Filippos
Υ.Γ. 2: Το Φίλιππος γράφεται με ένα λ και 2 π.
Κεκτημενη ταχυτητα....

είναι αντιστοιχο του "έινια" που θα δείς πολλες φορες στα μυνηματα μου...




Αλέξανδρος
__________________
Το τσιράκι
 
Page generated in 0,02026 seconds with 11 queries