Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #19  
Παλιά 15-06-04, 14:13
Το avatar του χρήστη Filippos
Filippos Ο χρήστης Filippos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 18-03-2004
Περιοχή: Αθήνα, Πεύκη
Μηνύματα: 494
Προεπιλογή

Αλέξανδρε,

Εάν διαβάσεις το πμ που έστειλα στον συνονόματο θα δεις ότι του προτείνω να βάλει το post τις Κιχλίδες για να τον βοηθήσουν οι γνώστες του αντικειμένου.

Διάβασε σε παρακαλώ το post μου σε παρακαλώ και βάλε με παράθεση που πρότεινα κάτι στο Φίλιππο.
Παράθεση:
Πώς απαντας στον Φιλλιπα πχ που έχει ένα πολύ συγκεκριμενο προβλημα με το ψαρι του;
Και πως βγηκε η διαγνωση ότι το ψαρι κατι έχει;
Και οτι δεν πρεπει να φαεί πχ αρακα...
Σκεφτηκε κανεις ότι μπορει να είνια προβλημα συμπεριφορας;
Εγώ σε προκαλώ να μου πεις πώς εγώ απάντησα στο Φίλιππο.
Εγώ σε προκαλώ να μου πεις πότε έκανα διαγνωση στο ψάρι του Φίλιππου.
Δεν είπα ότι δεν πρέπει να φάει αρακά, απλώς είπα ότι ο αρακάς δεν είναι μια θεραπεία που πρέπει να προτείνουμε αμέσως (όπως έκανε ο Wodan).
Ανέφερα πρώτος το θέμα σπηλιές-κρυψώνες γιατί μπορεί όπως λες να είναι θέμα συμπεριφοράς.

Σε καμία περίπτωση λοιπόν δεν πρότεινα κάτι άσχετο. Εάν ναι, σε προκαλώ να μου το αποδείξεις.

Η τελευταία εβδομάδα με έχει κουράσει. Επειδή έγινε μια παρεξήγηση με ένα μέλος του Board, αντιμετωπίζω μια συμπεριφορά που πιστεύω ότι είναι άδικη (πόσο μάλλον από εσένα που είσαι και co-administrator). Εάν θέλετε να αποχωρήσω από το Board επειδή τσακώθηκα με κάποιον, απλά ζητήστε το. Αυτό το είπα και σε σένα και στον Τόλη σε pm. Εγώ θα το κάνω.

Υ.Γ. 1: Μη σβήσεις σε παρακαλώ το topic μου αυτή τη φορά.
Υ.Γ. 2: Το Φίλιππος γράφεται με ένα λ και 2 π.
__________________
People who think they know what they're doing are especially annoying to those of us who do.
 
Page generated in 0,01558 seconds with 11 queries