Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #35  
Παλιά 01-11-12, 23:35
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από andreascrete Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν νομίζω ότι πρέπει να είμαστε τόσο επιθετικοί αν δεν συμφωνούμε με την άποψη του άλλου!!! ....ζήτησε συμβουλές και του τις δώσατε ως έπρεπε! .... απο εκεί και πέρα ας κάνει ότι νομίζει αυτός! ....Δερβεναγάδες και κουμανταδόροι νομίζω ότι πρέπει να είμαστε στα δικά μας ενυδρεία και μόνο! -οφείλουμε να λέμε τι είναι σωστό αλλά μέχρι εκεί, κουμάντα στα ενυδρεία και τα σπίτια των άλλων δεν μας παίρνει να κάνουμε!
δεν νομιζω οτι ειναι επιθεση το να πει καποιος τη γνωμη του,ειδικα οταν διαφωνει.ουτε ειδα πουθενα να προσπαθει καποιος να κανει κουμαντο σε καποιον αλλο.ουτε νομιζω οτι αυτο που ειπε η leda δεν ειναι σωστο.μαλιστα και ο ιδιος ο θεματοθετης ειπε οτι σκεφτεται να βαλει τα χρυσοψαρα σε αλλη γλαστρολιμνη,που σημαινει οτι συμφωνει και ο ιδιος οτι δεν ειναι ιδανικο το δοχειο που τα εχει.

οσο για τους κινεζους που αναφερθηκανε,δεν εχει καμια σημασια το τι κανανε εκατονταδες χρονια γιατι και οι ιαπωνες δενανε τα ποδια των γυναικων τους για εκατονταδες χρονια ωστε να φαινονται μικρα.δε σημαινει οτι ητανε και σωστο

δεν χρειαζεται να θιγεται κανεις αν ακουει διαφορετικη γνωμη απτη δικη του.κατα τη γνωμη μου χρειαζεται και λιγο "ταρακουνημα" μερικες φορες,καλο κανει.η γνωμη μου ειναι οτι καλα εκανε λοιπον η leda και εγραψε οτι εγραψε οπως το εγραψε.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01811 seconds with 11 queries