Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 03-05-11, 15:57
Το avatar του χρήστη harris samos
harris samos Ο χρήστης harris samos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-12-2008
Περιοχή: Σαμος
Μηνύματα: 4.507
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην harris samos
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panos-alex/polis Εμφάνιση μηνυμάτων
προκειται για νεαρο αρσενικο ντομπερμαν και αρσενικο εκπαιδευτη αγνωστης ηλικιας..
δεν ειναι δικος μου ο σκυλος και δεν ξερω πολλες λεπτομερειες ...απλα μου ζητησαν αν μπορω να βρω και καποιο σχετικο βιβλιο να μελετησουν...για το οποιο δε νομιζω οτι εχει σχεση το φυλο...ειτε του σκυλου ειτε του εκπαιδευτη
κι ομως να σου πω τη συνταγη αυτος που εχει το σκυλι μπορει να το εχει 24 ωρες μαζι του και να του μιλαει ?
κανενας εκπεδευτης στον κοσμο δε μπορει να εκπεδευσει σκυλο αλλουνου δεν εχουμε ολοι τα χουγια του εκπεδευτη σωστα και αυτα που λενε ειναι βλακιες εχω δει εκπεδευμενα σκυλια που διπλα στον δικο μου το μουργο ηταν ανεκπεδευτα αλλα οπως ειπα τον ειχα ολη μερα μαζι μου παντου ακομα και στα μπαρακια οσο για το θεμα φυλακας ειναι να το εχει ο σκυλος κανεις δε μπορει να του το μαθει ... και αν προσπαθησει ειναι αυτο που γραφει ο φιλος πανω εξαγριονετε ο σκυλος και δαγκωνει οποτε και οπου και χωρις λογο

οσο για το φυλο που ρωτησα που ειναι πολυ σιμαντικο
οταν το σκυλι ειναι θυλικο και το αφεντικο αντρας δημιουργητε αλλη σχεση ερωτικη θα ελεγα και εκπεδευετε ποιο ευκολα
οταν ο σκυλος ειναι αρσενικος και το αφεντικο αντρας η σχεση τους ειναι σαν ο φανταρος με το λοχαγο του και οταν μιλαμε και για ντομπερμαν που ειναι κυριαρχη ρατσα αν τον καλομαθουν και του κανουν τα χατηρια η καταλαβει οτι αμα βγαλει δοντια το αφεντικο τον φωβατε τοτε την πατησε ο φιλος σου μετα τους 9 μηνες παντος να του το πεις θα αρχησουν οι μαγκιες και να μη τον λυπηθει 5-6 μπατσες παντα κανουν καλο σε τετειεσ περιπτοσεις
__________________
Ένας βλάκας που περπατάει, αξίζει πιο πολύ από δέκα διανοούμενους που κάθονται...
 
Page generated in 0,01526 seconds with 11 queries