Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 24-05-09, 18:50
Το avatar του χρήστη Ηλίας
Ηλίας Ο χρήστης Ηλίας δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 12-06-2008
Περιοχή: -
Μηνύματα: 1.027
Smile

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από _antonis_ Εμφάνιση μηνυμάτων
Ας μη ξαναπώ για τον αριθμό των ψαριών! Αλλά μ'αρέσει η φωτό με τις πρίζες, που έχει και πρίζα τηλεόρασης, χρησιμεύει να βλέπουν τηλεόραση τα ψάρια;;; Χαχα, πλάκα κάνω!
Αν δεις την πανοραμικη φοτο φαινεται και η τηλεοραση.....

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από halvas69 Εμφάνιση μηνυμάτων
M'αρέσει αν και λίγο στριμωγμένο.

ΥΓ παιδάκι μου πόσα ηχεία έχεις βάλει εκεί μέσα !!! studio 54 το έκανες
εε, ενα στερεοφονικο ηταν στην θεση του ενυδρειου και αφου καταφερα με τα χιλια ζωρια να πησω την μανα μου να το φερω πανω. Τα στριμωξα λιγο και χωρεσανε

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από georgarask Εμφάνιση μηνυμάτων
Μπραβο Ηλια!! Πολυ ομορφο το ενυδρειο σου!
Αν και πολλα τα χρυσοψαρα σου (το ξερεις κιολας)! Στο μελλον οταν αναγκαστεις να διωξεις καποια ψαρακια θα δεις οτι δεν ειναι τοσο ευκολο! Ισως αν μπορουσες να φτιαξεις ενα μεγαλυτερο ενυδρειο (αν εχεις χωρο θα ηταν η καλυτερη λυση) ...
Παντως πολυ καλη προσπαθεια!! Οταν μεγαλωσεις λιγακι θα κανεις θαυματα!!
Εμ μου ειναι λιγο δυσκολο να τα αποχοριστω. Σκεφτομαι να κρατησω τα δυο μεγαλα, το κιτρινο με την κοντη ουρα και το πορτοκαλι με την διπλη(1 φοτο). Ωσο για τον χωρο.... εχω αλλα ειναι λιγο δυσκολο να τον αξιοποιησω(η μητερα)

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από in the pond Εμφάνιση μηνυμάτων
Εντυπωσιακή εμφάνιση. Μια άλλη άποψη.
Δύο πράγματα να προσέξεις:
1. Ένα σκουρόχρωμο φόντο (χαρτόνι) π.χ. μαύροστο πίσω μέρος του ενυδρείου θα δείξει πολύ καλύτερα.
2. Τα χρυσόψαρα είναι πολύ περισσότερα από ότι θα έπρεπε να βρίσκονται στο ενυδρείο. Ένας πρόχειρος υπολογισμός λέει 40 λίτρα ανά χρυσόψαρο. Προσωπικά πιστεύω ότι και αυτή η αναλογία είναι και πάλι λίγη για το υπερδραστήριο χρυσόψαρο.
Θα το δοκιμασω το μαυρο το χαρτονι και βλεπουμε

-----------------------------------------------------------------------
Σας ευχαριστω όλους
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01550 seconds with 11 queries