Θέμα: pleco σε malawi
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 08-08-12, 14:33
ilias ts Ο χρήστης ilias ts δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 01-07-2012
Περιοχή: kozani
Μηνύματα: 278
Προεπιλογή

Καλησπέρα Νίκο και Βαγγέλη.Κατανοώ εν μέρη την αντίδραση του Νίκου ,αλλά θα πρέπει μάλλον να θεωρεί τον ευατό του τυχερό, γιατί στις μέρες μας με την απίστευτη πληροφόρηση μέσω του διαδυκτίου, έχει τις γνώσεις και τις απαιτούμενες πληροφορίες που σου δίνουν τη δυνατότητα να εξασφαλίσεις για τα ζωάκια, που όλοι αγαπάμε, το καλύτερο.Άλλωστε και εγώ με τη συμμετοχή μου στο φόρουμ και τις ερωτήσεις μου αυτό ακριβώς προσπαθώ να πετύχω και ευχαριστώ όλους θερμά για τον κόπο τους να μου απαντήσουν ακόμα και στην πιο ''χαζή'' ερώτηση ή απορία.Βάζω τη λέξη ''χαζή'' σε εισαγωγηκά , γιατί αυτό που για κάποιον είναι αυτονόητο για κάποιον άλλο δυστυχως δεν είναι.Θυμάμαι πολύ καλά τον ιδιοκτήτη του πετσοπ, να με διαβεβαιώνει για ιδανικές συνθήκες ψαριών και φυτών, ιδανικές θερμοκρασίες και τροφές και πολλές άλλες παραμέτρους που πρέπει να απασχολούν όποιον ασχολείται με το χόμπυ, πράγματα για τα οποία τελικά διαπιστώνω πώς μικρή ή και καθόλου σχέση έχουν με την πραγματικότητα.Αλλά τότε αυτός (εννοώ όλους τους επαγγελματίες του χώρου) αποτελούσε την πηγή των πληροφοριών μας.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01398 seconds with 11 queries