Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #49  
Παλιά 30-11-11, 02:13
Το avatar του χρήστη apostolis veroia
apostolis veroia Ο χρήστης apostolis veroia δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-10-2009
Περιοχή: veroia
Μηνύματα: 404
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από in the pond Εμφάνιση μηνυμάτων
Mην χαίρεσαι Αποστόλη. Προσωπικά, έχω πάρα πολλά μικρά χρυσόμαψα στα χέρια μου, αλλά έχω πρόβλημα διάθεσης, έστω και αν τα δίνω δωρεάν. Σκεφτόμουν να περιορίσω και δύο κοι την άνοιξη για να κάνω μια αναπαραγωγή, αλλά μετάνοιωσα και δεν πρόκειται να το κάνω.

Ε, τί δηλαδή? Να τα δώσω τσάμπα στα διάφορα καταστήματα να τα μοσχοπουλούν στις γυάλες?
εχεις δικαιο! αλλα θα θελα να εχω αναπαραγωγη! γιαυτο τους φτιαχνω την 40.000 χιλιαδες λιτρα λιμνη. οταν ειδα φετος τις διχρομιες απο τους κομητες( κατι κοκκινα με μαυρα, κιτρινο με μαυρες πιτσιλιες μονο σε πτερυγια) και τα 2 shudukin τρελαθηκα!!! λεω τι εγινε εδω;;;; τα αγαπησα πολυ! δε θελω να το κανω για να τα πουλαω αλλα για μενα και σε τι επιπεδο θα φτασουν οι 3 αυτες ρατσες, κομητες, shubukin kai kommons μεσα απο αυτην την συγκατοικηση. εντομεταξι μου εχει χαρισει και ενας φιλος μας απο θεσσαλονικη ο μανωλης που ειναι μελος στο φορουμ ενα διχρομο κομητη 15 εκατοστα περιπου με μια τεραστια ουρα και κει ειναι που τρελαθηκα!!! (να σε καλα μανωλη και σε ευχαριστω παρα πολυ!!!!)
καλα τα koi τα ειχα δοσει σε ενα πολυ καλο παιδι που ειναι εκτος φορουμ, εχει μια καλη λιμνη με σωστη εγκατασταση. μερακλης!!! και καναμε ανταλαγη! εγω koi και αυτος ειδη καλοπισμου κυπων. και παλυ καλα που βρεθηκε αυτο το παιδι!!! γιατι κανεις δε μου τα περνε λογο μεγεθους....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01548 seconds with 11 queries