Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 03-06-12, 18:45
Το avatar του χρήστη renaki17
renaki17 Ο χρήστης renaki17 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 16-05-2012
Περιοχή: Πάτρα
Μηνύματα: 56
Προεπιλογή

Εψαξα και βρηκα αλλα τροπους γνωριμιας δεν βρηκα ,κοιταξε λεω στην αρχη να του τα κοψω για την εκπαιδευση ωστε να καθεται ωστε μετα να εχει μαθει να καθεται γιατι η μαμα μου θα .... αμα πεταει σε ολο το σπιτι ααα και παιδια κανει να ειναι το κλουβι του στο μπαλκονι και μετα να το βαζω μεσα το βραδυ αλλα και οταν θελω να το εκπαιδευσω και παιδια τις πρωτες μερες να το αφισω για μια εβδοαμδα κανονικα ή να του δινω να τρωωει απο το χερι μου αλλα το χερι μου εξω απο το κλουβι και το κοκατιλ μεσα επισης πως καταλαβαινω ποσο ειναι (γιατι στο πετ σοπ πολλες φορες δεν λενε αληθεια) και πως καταλαβαινω οτι ειναι ημερα για την εκπαιδευση . ναι εχω αποφασισει θα ειμαι υπευθηνη και θα το προσεχω και τα παντα αμα μπορειτε στειλτε στο γιουτιουμπ τροπους γνωριμιας αν σας ειναι ευκολο
-------------------------
Και τι να προτιμισω αρσενικο ή θυληκο ποιο ειναι πιο ευκολο στην εκπαιδευση ?Και επισης σε λιγο τελειωνω τις εξετασεις και θα εχω αφθονο χρονο
__________________
Αχχχ....αυτά τα guppies !!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη renaki17 : 03-06-12 στις 18:45 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02838 seconds with 11 queries