Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #28  
Παλιά 08-09-08, 11:56
Το avatar του χρήστη makis206
makis206 Ο χρήστης makis206 δεν είναι συνδεδεμένος
Support Team
 
Εγγραφή: 15-06-2008
Περιοχή: Χανιά Κρήτης
Μηνύματα: 312
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από αλεκος Εμφάνιση μηνυμάτων
παρακολουθω μια βδομαδα τις συζητησεις γυρω απο το χωρο του ενυδρειου και τον ψαριων.διαβαζω οτι συνεχεια υπαρχει προβλημα στο θεμα θανατων μετρησεων κ.λ.π.με λιγα λογια δινετε τσαμπα λεφτα.σας πληροφορω λοιπον οτι εχω να αδειασω νερο στο ενυδρειο εδω και 4-5μηνες.προβλημα κανενα!!!τα ψαρια μου υγιεστατα.
Τοποθετήστε το στην πρώτη σελίδα του φόρουμ και σβήστε όλες τις υπόλοιπες συζητήσεις, δεν υπάρχει λόγος να γεμίζει ο σέρβερ με τόσες χιλιάδες άχρηστα μηνύματα...!

Όσοι κάνατε τον κόπο να πληκτολογείτε τόσα πράγματα και να πειραματίζεστε μέσα από συμβουλές αγνώστων με τα ενυδρεία σας είναι ευνόητο πλέον ότι δεν χάσατε μόνο το χρήμα αλλά και τον χρόνο σας !! Τι άλλο θ'ακούσουμε...

Φίλε μου Αλέκο (το εννοώ το φίλε, δεν έχουμε κάτι να χωρίσουμε οι δυο μας ), δεν αμφιβάλω ότι τα ψαράκια σου ζούνε ακόμα εκεί μέσα και δεν είχες καμμία απώλεια, μην προσπαθείς όμως να με πείσεις ότι οι συνθήκες διαβίωσής τους είναι καλύτερες από πολλά μέλη του φόρουμ ετούτου που έχουν αφιερώσει τόσο χρόνο (το χρήμα το αφήνω στην άκρη) απ'τη ζωή τους για τις -όσο το δυνατόν μπορούν να επιτευχθούν- καλύτερες συνθήκες ζωής των αγαπημένων τους ψαριών.

Κι ένας άνθρωπος μπορεί να ζήσει μέσα στη φυλακή, πόσο όμως και με τι ποιότητα ζωής ;...

Ήμουν απότομος και δεν το ήθελα, σκέφτηκα όμως τον κόπο των υπολοίπων..
 
Page generated in 0,01463 seconds with 11 queries