Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 05-04-09, 20:11
Το avatar του χρήστη mikenuke
mikenuke Ο χρήστης mikenuke δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 17-05-2003
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 2.517
Προεπιλογή Ημερησια εκδρομη ΚΒΕ 2009

Ειναι γεγονος!!!

Η εκδρομη θα γινει στις 26 Απριλιου 2009 Κυριακη του Θωμα

Το μερος, ειναι στην Κατερινη. Το θεμα, επισκεψη σε Ιχθυοπαραγωγικο σταθμο. Το προγραμμα, ξεναγηση στο Ιχθ.Σταθμο, και οσοι θελουν μπορουν να αγορασουν και το ψαρακι τους για να το κανουν στο σπιτι σπεσιαλ! Απο εκει αναχωρηση για φαγητο, και μετα καφεδακι.

Τα ραντεβου μας ειναι στα εξης σημεια:

Το πρωτο ραντεβου ειναι στη Θεσσαλονικη, στις 10:00 η ωρα το πρωι της Κυριακης, μπροστα στην εισοδο του Νοσοκομειου Παπαγεωργιου οπως παλια, αναχωρηση στις 10:15.

Το δευτερο ραντεβου ειναι στις 11:00, στο Σταθμο αναπαυσης Κορινου olympus plaza αναχωρηση 11:30 για το σημειο ενδιαφεροντος Α*, σε αυτο το ραντεβου μπορουν να μας συναντησουν οσοι θα συμμετεχουν και θα ξεκινησουν απο αλλες πολεις οπως η βεροια, τα γιαννιτσα, η εδεσσα κλπ

Μετα τη ξεναγηση θα ακολουθησει πομπη προς το σημειο ενδιαφεροντος Β**, οπου και θα γινουν τα οργια!


* Α Ιχθυογεννητικος σταθμος

** Β Εστιατοριο "Η ωραια Μασα"

Οσοι ενδιαφερονται και δεν εχουν τροπο αμεσης επικοινωνιας, να μου στειλουν ΠΜ, για να τους δωσω το κινητο μου ωστε να μπορουμε να συνεννοηθουμε.

1ο Bonus : ολα τα αυτοκινητα θα στολιστουν με αυτοκολλητο του ΠΣΦΕ στο πισω παμπριζ.
2ο Bonus : θα κανουμε κληρωση 4 μπλουζακια του συλλογου για ενθυμιο.

Οσοι θελουν να ερθουν και δεν εχουν μεταφορικο μεσο να το δηλωσουν εδω για να τους βολεψουμε στα αυτοκινητα των υπολοιπων.

Επισης θελουμε να δηλωσετε και συμμετοχη για να κανονισουμε τα τραπεζια για το φαγοποτι.

Η συμμετοχη στην εκδρομη ειναι δωρεαν για ολους, εκτος απο το φαγοποτι!!!
__________________
Και ειπε το χρυσοψαρο:"Πρεπει να υπαρχει Θεος, αλλιως ποιος αλλαζει το "νερο"."
Το παλιό 90λιτρό μου Ο βιότοπος Tanganyika μου Το 120λιτρό μου Ο 2ος βιότοπος Tanganyika μου To παλιο 35λιτρο Amano μου

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΠΣΦΕ : 14-04-09 στις 23:16
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01443 seconds with 11 queries