Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #84  
Παλιά 30-04-17, 08:42
Giwrgos5 Ο χρήστης Giwrgos5 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 04-05-2012
Περιοχή: αρτεμιδα [λουτσα]
Μηνύματα: 134
Προεπιλογή

καλημερα σε ολους. κλεοβουλε ευχαριστω για το μνμ γιατι δεν το ειχα δει το ποστ. για να μην υπαρχουν λαθος εντυπωσεις για κανεναν, κατω λοιπον απο το τεφλον υπαρχει η γνησια φλατζα της fluval η οποια αγοραστηκε τον αυγουστο απο τον ωκεανο, αν κραταει αρχεια ο αποστολης μπορουμε να το βρουμε, και επειδη οι φλατζες αυτες ειναι στρογγυλες και οχι παραλληλογραμες οπως το φιλτρο, μου προτεινε ο ιδιος να βαλω τεφλον για σιγουρη στεγανοποιηση. δεν ειμαι τοσο αφελης να αφηνα το τεφλον επανω!!!! το φιλτρο ειχε πακεταριστει σε αφρωδες πλαστικο (αυτο με τις φουσκαλες) ακριβως επειδη θα εκανε μεγαλο ταξιδι. ηταν κουμπομενο κανονικα απλα αδεισα το νερο. αν ζοριστηκε καπου στην μεταφορα δεν φταιω εγω νικο. και σιγουρα θα ζοριστηκε γιατι ποιος ο λογος να το στειλω ξεπουμπωμενο;; σιγουρα λυπαμε για την καταληξη γιατι εχω παλαβει και εγω σπασμενο καδο απο εξωτερικο. εγω θα σου προτεινα να το βαλεις να δουλεψει με μια λεκανη απο κατω, διοτι αν ειχε κανει πατουρα η φλατζα και με το ξεκουμπωμα που εγινε ισως να χρειαζετε να δουλεψει για να παρει παλι το σχημα της. παρολες τις προσβολες δεν σε κατηγωρω γιατι καπως ετσι θα αντιδρουσα και εγω.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01390 seconds with 11 queries