Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #79  
Παλιά 28-04-17, 22:14
fantomas Ο χρήστης fantomas δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 09-06-2014
Περιοχή: ρεθυμνο
Μηνύματα: 79
Προεπιλογή

καλησπερα και παλι λοιπον, παρελαβα απο τον κορυφαίο γιωργο την τσιμουχα , γνησια και λαδωμενη, καθαριζω πατουρα,κοτσαρω την τσιμουχα ...καιιιιιιιι take my three!!!!!!!!!!

επομενη λυση γιατι φορτωσα ασχημα,τεφλον κι εγω και μεσα στην πατουρα ( μου εκανε εντυπωση οτι το ορινγκ δν ηταν σφιχτο πανω στην πατουρα,οχι χαλαρο αλλα απλα ακουμπαγε,)
παμε λοιπον τεφλονακι και στην πατουρα και στο κομματι που μπαινει πιο βαθεια στον καδο, take my three again!!!!! παλι χανουμε ( ισως ηθελε πιο πολυ, θα το δοκιμασω αυριο,)
δυστηχως κυριοι την πατησαμε,αν και εργαζομαι σε καταστημα με ειδη πισινας και υδραυλικων ειδων,οι λυσεις στενευουν απιστευτα...

κριμα, τον κοπο μου να μαζεψω χρηματα για να δημιουργησω σωστο περιβαλλον....απο αυριο λογικα θα ξαναεπιστρεψω στο παλιο φιλτρακι με την αντλια το εσωτερικο δλδ τυπου αμβουργου .....

δν ειχα σκοπο να πω τον πωλητη αλλα τσαντιστηκα γιατι δν σεβαστηκε τον κοπο μου τα χρηματα μου τα ζωακια μου, τπτ

φιλε γιωργο σε ευχαριστω που με κοροιδεψες να σαι καλα που μου θυμισες αυτο που ελεγε ο γερος μου : εμπιστοσυνη ουτε στον κ@λ@ σου... σε πηρα τηλ σου μιλησα ομορφα δν σου εκανα το παραμικρο παζαρι, σου ειπα πηγαινε το στην ταδε μεταφορικη και παρε τα χρηματα σου ατακα και επιτοπου, και οπως και εγινε!!!

να σαι καλα φιλε μου, ΔΝ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΝ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ Π.Μ ΕΛΠΙΖΩ ΜΟΝΟ ΤΟ 2217 ΠΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΦΙΛΟΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ LIVE ...ΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΛΕΙΠΑΝ ΗΤΑΝ 50€ ΔΝ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΕ ΦΟΥΣΤΙΑ ΑΣ ΕΒΓΑΙΝΕΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ NA ΠΕΙΣ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ,ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΘΑ ΜΑΖΕΥΕΣ... ΚΑΙ ΘΑ ΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΣ ΚΑΙ ΜΑΓΚΑΣ ΜΕ @@@@@ ...ΚΡΙΜΑ

Το
φιλτρο χανει απο εδω:

αν κλεισω τις 4 τρυπουλες που εχουν τα χερουλια εσωτερικα απο την μανα τους με καποιο τροπο ( μαλλον κολλα 2 συστατικων ή με σφραγιστικη σιλικονη πισινας) λετε να κανει δουλεια ή θα μου πεταξει την διαρροη απο το κυριως σωμα? οχι τπτ αλλο να πιασει η κολλα 2 συστατικων δν την ξαναξεκολλας χωρις να σπασεις/λιωσεις κατι, aν δλδ κλεισω την πατουρα στο εξωτερικο μερος( το ορινγκ κουμπωνει εσωτερικα του φιλτρου στο χειλος στην ουσια)

αν λοιπον κλεισω την πατουρα και δν μπορει να περασει νερο στα χερουλια? εχει κανει κανεις πατεντα?
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01690 seconds with 11 queries